Koko loma-asunto

Villa Aiko

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Aiko valokuvagalleria

Huvila (3 Bedrooms) | Ulkopuoli
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat
Huvila (3 Bedrooms) | Ulkopuoli
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Grilli
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Calle Cartagena, Teulada, Valencian Community, 03724
  • Place, Moraira-puisto
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Morairan venesatama
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, El Portetin ranta
    ‪6 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Aiko

Huvila
Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu grillejä ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huvilassa on 2 kylpyhuonetta ja jääkaappi sekä mikroaaltouuni ja astianpesukone.
Huoneissa on ilmastointi. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huvila sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta L’Ampollan uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huvilassa tarjoaa 2 kylpyhuonetta ja jääkaapin.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta, olohuone ja jääkaappi
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta L’Ampollan uimaranta ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Les Plagetesin ranta
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja grillejä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä 3 tähden huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Ulkotilat

  • Grilli
  • Terassi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Pöytätennis

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: At the apartment.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: At the apartment
Majoituspaikan rekisteröintinumero VT-452865-A
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Villa Aiko Villa
Villa Aiko Teulada
Villa Aiko Villa Teulada