SydÀmen aivohalvaus ensimmÀinen rivi mereen! upeat merinÀkymÀt ja venesatamaan. Yksityinen uima-allas ja ulkosuihku.
Talossa on asuinpinta-ala on 165 m2 on kauniisti kalustettu ja hyvin varusteltu. Se tarjoaa upeat nÀkymÀt merelle ja venesatamaan. Talo sijaitsee noin 50 metrin pÀÀssÀ merestÀ! 5 tÀhden sijainti!
KiinteistössÀ on oma uima-allas ja patio, jossa voi nauttia aamiaisen auringossa ja lounaan ja pÀivÀllisen varjossa. puiset puutarhakalusteet pöytÀ ja 10 tuolia. Voit nauttia nukkua riippumatossa, joka on ripustettu kahden puun vÀlissÀ puutarhassa ja katsella purjeveneitÀ, jotka tulevat venesatamaan ja poistuvat siitÀ.
Pohjakerroksessa on autotalli ja pesutupa, suihkuhuone, erillinen keittiö ja viihtyisĂ€ ja hyvin sisustettu olohuone, jossa on taulutelevisio, suuret sohvat ja kaunis ruokapöytĂ€, "puunrunko" pöytĂ€ tammen 8â9 hengelle.
YlÀkerrassa neljÀ makuuhuonetta ja kaksi kylpyhuonetta. Makuuhuone kylpyhuone on suuri parivuode ja pÀÀsy terassi kaunis nÀköala merelle. Kylpyhuoneessa on wc, kaksinkertainen pesuallas, bidee ja suihku hieronta. Lasku antaa pÀÀsyn kolmeen muuhun makuuhuoneeseen ja toiseen kylpyhuoneeseen (WC, kaksinkertainen pesuallas, kylpyamme).
Terassilta pÀÀset toiseen kerrokseen: jÀttilÀinen terassi / solarium, josta on esteetön nÀköala Torredembarran rannalle Cunitin ja kauempana. EtelÀssÀ nÀet majakan Torredembarra ja edelleen, sataman Tarragona.
WiFi. Ilmastointi ja keskuslÀmmitys koko talon, tv satelliitti-dekooderi, 250 kanavaa. Keittiökalusteet: keraaminen liesi, jÀÀkaappi, mikroaaltouuni, uuni, pakastin, astianpesukone, astiat / ruokailuvÀlineet, iso leivÀnpaahdin, juicer, Nespresso-kahvinkeitin, perinteinen kahvi. Suorakulmainen "sÀhkökaappi, vedenkeitin. BBQ saatavilla
Talo sijaitsee mukavassa naapurustossa, myös lapsille! 250 m kÀvely jÀillÀ mukaan "Paseo Del Roquer" on laaja ja pitkÀ valkoinen hiekkaranta Torredembarra. Toiseen suuntaan: 300m rannalla poukamassa vÀlillÀ Altafulla ja Torredembarra. TÀmÀ ranta on pienempi ja intiimimpi, ilman baareja ja ravintoloita. Pitkin rantaa Torredembarra rantakadulla löydÀt monia baareja ja ravintoloita. Ne tarjoavat herkullista ruokaa kohtuulliseen hintaan (kolmen ruokalajin ateria viinikarahvi 12 euroa). Suosittelemme ravintolan Oxyd "lÀhellÀ purjehdusseura. Hienoa ruokaa ja ystÀvÀllistÀ palvelua.
Keskusta Torredembarrassa sijaitsee noin 1,5 kilometrin pÀÀssÀ talosta. Nauti kÀvelystÀ sen viehÀttÀviÀ katuja ja monia kauppoja, baareja ja ravintoloita.
Tarragonan kaupunki on noin 10 km ja on kaikki ominaisuudet suurkaupungin, mutta se on tarpeeksi pieni pitÀmÀÀn intiimi luonne. Faneille ostoksia, suosittelemme Tarragonan ja Reus myös.
10 km pÀÀssÀ golfkenttÀ "Club de Golf Costa Dorada, 300 m pÀÀssÀ supermarket, 28 km pÀÀssÀ lentokentÀltÀ" Reus ", 80 km pÀÀssÀ lentokentÀltÀ" Barcelona ", 2 km pÀÀssÀ asemalta" Torredembarra ", 100 m bussiasemalta, 25 km pÀÀssÀ teemapuisto "Port Aventura" Universal Studios korkein vuoristorata Euroopassa, 20 km pÀÀssÀ vesipuisto "Costa Caribe vesieliöille Park", 23 km vesipuisto " Costa Doradassa Aquapolis ".
Leijalautailuun keskus Kataloniassa Delta del Ebro noin 40 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ talosta. Ihanteellinen pÀivÀretki. Maisema on tÀysin erilainen: riisi, valkoiset hiekkarannat useita kilometrejÀ. Voit pysÀköidÀ autosi rannalla. Lintujen tarkkailu, uinti, surffaus ...