Guest House Amigo

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Guest House Amigo valokuvagalleria

Oleskelualue
Sekalaista
Sekalaista
Sekalaista
Kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1230 Hidakacho Nashiki, Toyooka, Hyogo Prefecture, 669-5379
  • Place, Hyonosen-Ushiroyama-Nagisanin puolikansallispuisto
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, UP Kannaben hiihtokeskus
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Place, Kinosaki Marine World
    ‪62 min ajomatka‬
  • Airport, Toyooka (TJH-Tajima)
    ‪26 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Guest House Amigo

Guest House Amigo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hyonosen-Ushiroyama-Nagisanin puolikansallispuisto.
  • Sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Hyonosen-Ushiroyama-Nagisanin puolikansallispuisto ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta UP Kannaben hiihtokeskus

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Guest House Amigo – arvostelut