Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Enchanting 18th century villa with private parking a few km from Venice

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Enchanting 18th century villa with private parking a few km from Venice valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkoalueet
Suihku, hiustenkuivaaja, bidee, pyyhkeet
Sisätilat
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Dolo, Città Metropolitana di Venezia
  • Villa Ferretti Angeli
    ‪3 min ajomatka‬
  • Porto Marghera (teollisuusalue)
    ‪13 min ajomatka‬
  • Terminal Fusina
    ‪18 min ajomatka‬
  • Venetsia (VCE-Marco Polo)
    ‪24 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Enchanting 18th century villa with private parking a few km from Venice

Huvila
Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huvilassa on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, hiustenkuivaaja ja suihku.
Huoneissa on ilmastointi. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Villa Foscari La Malcontenta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaille 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja suihku
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Porto Marghera (teollisuusalue) ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Villa Pisanin kansallismuseo
Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.

Majoittaja

VILLA

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027012C2HW6CZFIM

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Enchanting 18th century villa with private parking a few km from Venice – arvostelut