Koko huoneisto
Venezia - Calle De Le Vele
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Venezia - Calle De Le Vele valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä62 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
Tutustu alueeseen

Calle De Le Vele 5663, Venice, VE, 30122
- Canal GrandePlace, Canal Grande2 min kävelymatka
- Rialton siltaPlace, Rialton silta2 min kävelymatka
- Pyhän Markuksen toriPlace, Pyhän Markuksen tori5 min kävelymatka
- Venetsia (VCE-Marco Polo)Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)171 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Cà dell'Arte Palace
Castello
Cà dell'Arte Palace
Castello
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Siivous
- Äänieristetyt huoneet
4.3 kautta 5, Loistava, 86 arvostelua
4,3
Loistava
86 arvostelua
Hinta on 133 €
133 €
sisältää verot ja maksut
20.8.–21.8.

B&B Beroni a Venezia
Venetsian keskusta
B&B Beroni a Venezia
Venetsian keskusta
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua

Cà de Sbiess
Castello
Cà de Sbiess
Castello
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
5
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Luxurious Palazzo in Venice in the Rialto Area With Housekeepercook
Venetsian keskusta
Luxurious Palazzo in Venice in the Rialto Area With Housekeepercook
Venetsian keskusta

SAN POLO 2140 VENEEN SYRÄSSÄ
Venetsian keskusta
SAN POLO 2140 VENEEN SYRÄSSÄ
Venetsian keskusta
- Keittiö
- Ilmastointi
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 4 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
4 arvostelua

Modernin tyylikäs tasainen alussa Castello neljänneksen Salizada San Lio
Castello
Modernin tyylikäs tasainen alussa Castello neljänneksen Salizada San Lio
Castello
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Lemmikkiystävällinen

Caneletto – Elegant Room in Central Venice near Biennale and St. Mark’s Square
Castello
Caneletto – Elegant Room in Central Venice near Biennale and St. Mark’s Square
Castello
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Marco Polo – Elegant Room in Central Venice near Biennale & St. Mark’s Square
Castello
Marco Polo – Elegant Room in Central Venice near Biennale & St. Mark’s Square
Castello
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Modernin tyylikäs tasainen alussa Castello neljänneksen Salizada San Lio
Castello
Modernin tyylikäs tasainen alussa Castello neljänneksen Salizada San Lio
Castello
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Ve.N.I.Ce Cera Atelier San Trovaso
Dorsoduro
Ve.N.I.Ce Cera Atelier San Trovaso
Dorsoduro
- Keittiö
- Kuivausrumpu
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
Tietoja majoituspaikasta
Venezia - Calle De Le Vele
Huoneistossa on syvä kylpyamme sekä ilmainen Wi-Fi ja keittiö. Asiakkaiden käytössä on jääkaappi, liesi ja ilmaiset hygieniatuotteet. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneissa on ilmaiset hygieniatuotteet. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme, syvä kylpyamme ja bidee. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja syvän kylpyammeen.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, syvän kylpyammeen ja täysikokoisen jääkaapin
- Ilmainen Wi-Fi
- Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Canal Grande
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Keittiö
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
Makuuhuoneet
- Lakanat saatavilla
- Makuuhuone
Kylpyhuone
- 1 yksityinen kylpyhuone
- Bidee
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Kylpyamme
- Pyyhkeet saatavilla
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Yksi lemmikki yhteensä
- Maksu: EUR 10 per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Ei siivouspalvelua
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 20.00–0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Venetsiaan päästäkseen vierailijoiden on maksettava joinakin päivinä vuodesta pääsymaksu 5–10 EUR per henkilö per päivä. Venetsiassa yöpyviltä ei maksua veloiteta. Asiakkaiden tulee pyytää maksusta vapautumiseen oikeuttava voucher etukäteen ja esitettävä se henkilöllisyystodistuksen kanssa saavuttaessa. Voit tarkistaa päivämäärät, joita maksu koskee, ja anoa maksusta vapautusta osoitteessa cda.ve.it/en/.
Lemmikit
- Lemmikit: 10 EUR per lemmikki per päivä
- Korkeintaan 1 lemmikkiä
- Rajoituksia sovelletaan
- Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Takuumaksu: 250 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
- Kaupungin perimä vero: 1.1.–31.1. välisenä aikana 1.00 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.50 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
- Kaupungin perimä vero: 1.2.–31.12. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.70 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 10 EUR per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00–0.00
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Venezia Calle Vele Apartment Venice
Venezia Calle Vele Apartment
Venezia Calle Vele Venice
Venezia Calle Vele
Apartment Venezia - Calle De Le Vele Venice
Venice Venezia - Calle De Le Vele Apartment
Apartment Venezia - Calle De Le Vele
Venezia - Calle De Le Vele Venice
Venezia Calle Vele Venice
Venezia Calle Le Vele Venice
Venezia - Calle De Le Vele Venice
Venezia - Calle De Le Vele Apartment
Venezia - Calle De Le Vele Apartment Venice