Vau ... Rakastut tÀhÀn kotiin upealla nÀköalalla, joka vie hengityksen. TÀmÀ koti oli Yhdysvaltain Punaisen Ristin suunnittelijaesittelykoti vuonna 2013. Kuvittele rentoutumista ja nauttia panoraamanÀkymistÀ sisÀvesien sisÀpuolella, kannelta (kannen poreallas!) alueet kolmannessa kerroksessa ja katolla. Lesken kÀvely on todella tÀydellinen paikka viihdyttÀÀ tai paeta pÀivÀstÀ. KiinteistössÀ on uusimmat ominaisuudet ja hissi toiseen ja kolmanteen kerrokseen. Takapihallasi on myös kahluuallas. Nautit upeasta sijainnistaan vain yhden talon pÀÀssÀ Flagler Drivesta, mikÀ tekee siitÀ ihanteellisen kÀvellÀ, lenkillÀ tai pyörÀillÀ. LisÀksi olet minuutin pÀÀssÀ keskustasta West Palm Beach. Kaupasta tuli vain vielÀ parempi.
TÀmÀ ÀskettÀin rakennettu 4/5 makuuhuoneen, 4 kylpyhuoneen koti suunniteltiin historiallisen Key West -koti - Fogartyn talon - jÀlkeen. 3. kerroksen kattokerros ja 4. kerroksen variksenpesÀ korostavat tÀtÀ hÀmmÀstyttÀvÀÀ lomapakoa. Erinomainen perhejuhliin ja tÀydellinen EtelÀ-Floridan tapahtumiin, kuten The Honda Classic, Spring Training, West Palm Beach Sunfest, Superbowls jne. Kauniit auringonnousut ja rentouttavat auringonlaskut auringonlaskuissa joka pÀivÀ ja lÀheisyys West Palm Beachille, Palm Beachille ja Lake Worthiin valaisevat yöt. Toisessa kerroksessa on neljÀ makuuhuonetta. Kaikissa huoneissa on parveke, josta voi nauttia nÀkymistÀ. Kaksi makuuhuonetta kohti itÀÀ, josta on upeat nÀkymÀt sisÀvesivÀylÀÀn. Yksi King-size-vuode ja yhden hengen vuodesohva ja toisessa queen-size-vuode ja queen-vuodesohva. Kahdessa lÀnsimaassa on queen-size-vuode ja kaksi erillistÀ vuodetta. Kolmas kerros sisÀltÀÀ tutkimuksen kuningatar-vuodesohvalla, jota voidaan kÀyttÀÀ myös ylimÀÀrÀisenÀ makuuhuoneena. Niille liikuntaharrastajille talo on yksi suoraan pois olevasta Flagler Drive -autosta, joka kulkee West Palm Beachin pituutta rannikon sisÀvesivÀylÀÀ pitkin. Upea paikka kÀvellÀ, juoksua tai pyörÀillÀ. Palm Beachiin pÀÀsee noin 1 mailin pÀÀssÀ pohjoisesta. Talo on suunniteltu siten, ettÀ pÀÀsy ylemmissÀ kerroksissa on niille, joilla on kyvyttömyys tai rajoitettu kyky kiivetÀ portaita. NÀin ollen nostettiin hissi ja tyhmÀ tarjoilija ruuan ja juomien tuomiseksi toiselle, kolmannelle kerrokselle ja kattokerroksen alueelle. Takapihalla on 55-jalkainen uima-allas, joka voidaan lÀmmittÀÀ pyynnöstÀ lisÀmaksusta. Talo oli vuoden 2013 Punaisen Ristin nÀyttelytalo (ja se on esitelty vuoden 2014 perinteisessÀ kotilehdessÀ.) Koti on muuttanut joitain huonekaluja ja tyyliÀ NÀytÀ kodin jÀlkeen) Talon lÀnsipuolella olevassa kiinteistössÀ on mökki, joka on kiinteistön omistajien koti. He ovat paikan pÀÀllÀ avustamassa sinua kaikissa tarpeissa, hoitamassa uima-allasta ja toimittamassa sinulle tietoja alueesta. Kiinteistön kaksi osaa ovat erillisiÀ ja yksityisiÀ. Keittiö on suunniteltu keittoparatiisiin, joissa on kaksi kaasupoltinta ja kaksi kaasu-uunia perheen / ystÀvÀn viihdyttÀmiseen. "Akvaario" ruokasali tarjoaa hauskan alueen viihdyttÀvÀlle.
TÀmÀ tilava koti mahdollistaa optimaalisen lomaympÀristön parille tai suurelle ryhmÀlle. Omistajat ovat asuneet Palm Beach CountyssÀ vuodesta 1991 ja tuntevat ainutlaatuisen toiminnan. He voivat tarjota sinulle parhaan kokemuksen alueella varmistaaksesi, ettÀ et missaa elementtejÀ, jotka tarjoavat parhaan mahdollisen kokemuksen Palm Beach Countyssa.
Talo on ollut tÀydellinen paikka perhejuhlia, ystÀvÀpaikkoja, golfaajia, urheilutapahtumia, kongressikeskuksen osallistujia jne. Kaikkien kyky pysyÀ tÀssÀ talossa ja nauttia monista mukavuuksista on ollut erittÀin houkutteleva!