Koko loma-asunto

NEW OPEN Entire building available for rent Comf / Shimajiri-gun Okinawa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan NEW OPEN Entire building available for rent Comf / Shimajiri-gun Okinawa valokuvagalleria

Ranta
Sisätilat
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkoalueet
Ulkopuoli

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone94 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Shimajiri-gun, Okinawa
  • Place, Hanashiro no saton ranta
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Okinawa World -teemapuisto
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Gyokusendon luola
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Naha (OKA)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

NEW OPEN Entire building available for rent Comf / Shimajiri-gun Okinawa

Activities and nearby spots
Minatogawa Fishing Port 8 minutes walk A wide variety of local gourmet foods such as Okinawan tempura and sashimi
MinaminoEki Yaese 4 minutes by car Sells fresh vegetables and fruits grown with care by local farmers
HanashironoSato Beach 10 minutes by car You can observe tropical fish in the artificial seawater pool and tide pools
Odo Coast John Man Beach A popular snorkeling spot 15 minutes by car
Valley of Gangara Okinawa World Gyokusendo / Opening July 25 2025
MINATOGAWA STAY OKINAWA Entire house available for up to 8 guests with ocean views from high ground
This newly built built in 2021 house in Minatogawa Yaese Town Okinawa can be rented exclusively to one group Located on high ground it enjoys a quiet location with distant views of the Pacific Ocean and sky from the second floor The ocean Minatogawa Beach is a 5minute walk away and local gourmet spots such as Okinawan tempura and sashimi at Minatogawa Fishing P

If you would like a receipt that is compatible with the invoice system, please contact the property directly.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Hanashiro no saton ranta. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja televisio
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hanashiro no saton ranta ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Gangalan laakso

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 94 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1301594

NEW OPEN Entire building available for rent Comf / Shimajiri-gun Okinawa – arvostelut