Musiro Sauna

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Musiro Sauna valokuvagalleria

Rakennuksessa on puusta tehdyt ulkoseinät, metalliovi ja kuvioitu verho.

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
88-1-2 Daidohigashi, Jumonjimachi, Yokote, Akita Prefecture, 019-0527
  • Place, Asamain puisto
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Akita Furusatomura
    ‪13 min ajomatka‬
  • Place, Kamakaura-museo
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huone

  • 7 henkilöä

Huone

  • 4 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Musiro Sauna

Musiro Sauna sijaitsee lähellä kohdetta Asamain puisto.
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Asamain puisto ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Komachi Pionin Juuri Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Musiro Sauna – arvostelut