Koko huoneisto

Asunto Itämeren lokki - Lokki (1)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Asunto Itämeren lokki - Lokki (1) valokuvagalleria

2 makuuhuonetta, vauvan matkasänky, vuodevaatteet
Televisio
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Ulkoruokailutilat
Televisio

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone2 henkilöä43 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Zinnowitz, Mecklenburg-West Pomerania
  • Place, Theater Blechbüchse
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Zinnowitzin uimaranta
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Bernsteintherme
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Heringsdorf (HDF)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Asunto Itämeren lokki - Lokki (1)

Huoneisto sijaitsee suoraan Itämeren keskustassa Zinnowitz. Koska tämä on "toisessa rivissä", se on hyvin hiljainen. Ihanteellinen rentoutumiseen ja rentoutumiseen. Kaikki paikan nähtävyydet pääsee jalka tai polkupyörällä. Näitä ovat luonnollisesti puhdas, hieno hiekkaranta Itämeren rannalla, jossa on laituri ja Zinnowitz-sukellus gondoli (noin 500 metrin päässä), teatteri "Blechbüchse", minigolfrata, lasten leikkikentät, uima-allas, urheilukeskus, jossa on vaihtuvia nähtävyyksiä, elokuvateatteri ja legendaarinen "Vinetafestspiele" ". Luonnollisesti Ostseebad Zinnowitzilla ja koko aurinkoisella Usedomin saarella on paljon muita nähtävyyksiä ja tapahtumia. Tarjoamme sinulle tietoa kansiosta, joka koskee aurinkoisella Usedomin saaren vapaa-ajan toimintaa. Erilaisia kauppoja, leipomoita, kahviloita ja ruokapaikkoja kutsuvat sinut viipymään, ovat helpon kävelymatkan päässä, sekä lääkärit, apteekki ja rautatieasema. Niinpä mikään ei seiso loman ilman autoa.

Lokki (1):
Asunto "Lokki" on yksi neljästä asunnostamme "mökillä Itämerelle". Huoneistossa on erillinen sisäänkäynti ja oma aurinkoterassi, jossa on mukavat huonekalut, grilli ja vaatteiden hevonen. Huoneistossa on myös aurinkotuoli, ja kesällä on valmis kuisti. Huoneistoon kuuluu parkkipaikka. Jos tarvitaan useita pysäköintipaikkoja, tämä voi olla mahdollista, mutta vuokranantaja on otettava yhteyttä etukäteen. On myös lukittava yhteisöpaikka, jossa voit tallentaa polkupyöriäsi, vauvanvaunuja tai vastaavia. voi olettaa. Vauvan sängyn lisävuode sekä syöttötuolin käyttö on mahdollista ennakkoilmoituksen jälkeen. Makuuhuoneessa on ulkokaihtimet, joten täydellinen pimennys on taattu. Lisäksi huoneistossa on viihtyisä olohuone vuodesohvalla, joka on mahdollista kahdelle ylimääräiselle ylimääräiselle henkilölle. Olohuoneessa on televisio ja ruokailutila neljälle. Makuuhuoneessa on parivuode ja vaatekaappi. Keittiössä on mahdollisuus liesi (4 keittolevyä), uuni ja huppu keittämään laajasti tai leipoa. Keittiössä on myös astianpesukone, leivänpaahdin, kahvinkeitin, vedenkeitin, tehosekoitin, jääkaappi-pakastin ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneessa on suihku, hiustenkuivaaja, erillinen meikkipeili ja lisävalaistus peilin yläpuolella. Pyyhkeet ja liinavaatteet eivät sisälly hintaan, mutta ne voidaan varata 12,00 € / henkilö. Turistivero ei sisälly kokonaishintaan, ja se maksetaan pankkisiirrolla vuokranantajalle. Ilmoita vuokranantajalle vähintään viikon kuluttua kaikkien matkustajien nimien ja syntymäpäivien varaamisesta sähköpostitse. Vuokranantajan sähköpostiosoite, jonka saat varausvahvistuksessa kohteen "saapumistieto" alla.

Saapuminen on mahdollista klo 16.00–22.00 ja lähtö klo 4.00–10.00.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Theater Blechbüchse. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pation ja olohuoneen
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Usedomin luonnonpuisto ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Theater Blechbüchse
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Patio
  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 43 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Es sind max. 2 Hunde erlaubt. Die Hundegebühr...

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Seemöwe Ferienwohnung zur Ostsee "seemöwe"
Apartment to the Baltic Sea Seagull Seagull
Apartment to the Baltic Sea Seagull - Seagull (1) Apartment
Apartment to the Baltic Sea Seagull - Seagull (1) Zinnowitz
84284_146082

Vacation apartment on the Baltic Sea - Seagull - Holiday apartment Seagull 1 – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Sebastian L.

Hyvää: Siisteys

Top Lage, aber kein WLAN

Wir haben uns wohl gefühlt. Einige Dinge müssten verbessert werden, damit man volle Sterne vergeben können. TV ist etwas zu klein. Kein WLAN. Couch ist absolut unbequem zum chillen. Dafür atmet die Wohnung mit einer Top Lage in Zinnowitz auf. Es liegt mittig in der Stadt und es ist dennoch sehr ruhig. Ansonsten kann man sagen, die Wohnung ist sauber gewesen und gut ausgestattet. Wenn Internet mal vorhanden ist, würden wir wieder kommen. Allein der Internetzugang über Handy hat uns ca. 60Euro gekostet. Ein Cube von Vodafone wurde deutlich weniger kosten. Dennoch waren wir zufrieden mit der Whg und die Lage macht einiges wieder gut.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2021

10/10 Loistava

Dirk T.

Hyvää: Siisteys

Super Unterkunft

Genau wie im Inserat versprochen, Unterkunft mit sehr guter Ausstattung und die Lage ist perfekt, schön ruhig und trotzdem zentral im Ort. Wir kommen wieder.
Yöpyi 11 yötä heinäkuussa 2021