Nauti yksinkertaisesta vanhanaikaisesta merenrantalomasta tässä ihastuttavassa duplex-huoneistossa länteen Gulf Drivesta ja vain kahden talon päässä rannasta viehättävässä Anna Marian kylässä.
Kävele kuoripolkua ylös ja siirry kuistilla jaetun seulan kautta äskettäin uusittuun paratiisiin. 4 parkkipaikalla on paljon tilaa golfkärryille ja vieraille.
"Big Seader" yhdistää dupleksin molemmat puolet kaksinkertaiseksi tilaa ja mukavuuksia varten. Jokainen yksikkö yhdessä tarjoaa päivitetyt keittiöt, joissa on 4 makuuhuonetta ja 2. 5 kylpy. Lepää mukavasti kuninkaallisella sängyllä kahdessa makuuhuoneessa ja kahdella erillisillä vuoteilla ja vyörymällä kolmannessa ja neljännessä makuuhuoneessa.
Valmista ateriasi kaasugrillillä tai kävele muutaman korttelin aterioita varten yhdessä monista perheen omistamista ravintoloista Pine Avenuella ja Gulf Drivessa.
Ei hätää liikennettä tällä hiljaisella umpikujassa olevalla kadulla. Pelaa rannalla koko päivän ja ole tarpeeksi lähellä palaamaan kotiin lounaalle. Ulkosuihku puhdistaaksesi helposti ennen sisäänmenoa.
Jos tämä on liian paljon tilaa sinulle tai haluat palata pienemmän puolueen kanssa, valitse Sun ja Seader North tai South.