TÀmÀ kaunis ja tyylikÀs Toscanan huvila, jossa on tÀysi kokoinen uima-allas ja joka sijaitsee 34 hehtaarin maalaistalossa, sopii suurelle joukolle ystÀviÀ tai sukulaisia, jotka haluavat nauttia tilavasta majoituksesta, rauhallisesta ympÀristöstÀ, josta on henkeÀsalpaavat nÀkymÀt - vain lyhyen ajomatkan pÀÀssÀ ihastuttavasta kylpylÀkaupungista Bagni di Luccasta. Seuraavassa on joitain syitÀ valita La Dioma:
- Charming koskematon osa Toscanan alueella luonnon kauneutta ja hiljaisuutta - pieni avain matkailua monia kohtuuhintaisia ââravintoloita, pizzerioita ja baareja.
- Villa sijaitsee kauniin keskiaikaisen kylÀn reunalla vain 10 minuutin pÀÀssÀ vilkkaasta Bagni di Lucan kaupungista, joka sijaitsee Lima-joen rannalla, kauppoineen, markkinoineen, kylpylÀkaupunki, jossa on lÀmpimiÀ vesiÀ ja monia paikallisia festivaaleja.
- Omaisuus sijaitsee yksityisen tien pÀÀssÀ, jolla ei ole vÀlittömiÀ naapureita.
- Todella henkeÀsalpaava etelÀÀn pÀin oleva sijainti koko pÀivÀn auringonpaisteella ja keskeytymÀttömÀt 360 asteen nÀkymÀt ympÀröiville vuorille keskiaikaisten kylien kanssa. La Dioma on Guzzanon ainoa kiinteistö, josta on panoraamanÀkymÀt Bagni di Luccalle ja Liman laaksoon, upeasti valaistuina yöllÀ.
- Perinteinen toscanalainen maalaistalo kolmella tasolla, yli 200 vuotta vanha ja tyylikkÀÀsti kunnostettu monia alkuperÀisiÀ ominaisuuksia, kuten kallioseinÀmÀt, cotto ja kastanja kattopalkit ja takat.
- Wi-Fi, taulutelevisio, Englanti TV-kanavat, DVD, ÀÀnijÀrjestelmÀ ja muut mukavuudet.
- TÀysi suuri keittiö / ruokailutila tÀysin varustettu modernit laitteet, takka ja puu poltin.
- Upea oleskelutila, jossa puupoltin ja panoraamaterassiovet terassille ja ulkoalueelle.
- Kuusi kahden hengen huonetta - neljÀ erittÀin tilavaa ja modernit kylpyhuoneet sekÀ perheen kylpyhuone ja alakerran vaatesÀilytys.
- Upea ulkopuolella kivetty terassi kahdella rintamalla omaisuutta pysÀköintialue jopa neljÀ ajoneuvoa, grilli, iso kivi ruokapöytÀ alla varjostettu huvimaja, pienempi ruokapöytÀ ja auringonottoalueilla.
- Yksityinen tÀysikokoinen uima-allas (11. 5m x 5m) upotettu laaja kivetty terassi varjostettu huvimaja, ruokailutila, ja runsaasti solariumia suurelle ryhmÀlle. Upeat nÀkymÀt taas uinti!
- 34 hehtaareja oliivilehtoja, niittyjÀ ja metsiÀ, joissa on makeanveden puroja.
- Italialaista kokki voidaan jĂ€rjestÀÀ valmistelemaan neljĂ€n ruokalajin perinteisiĂ€ toscanalaisia ââaterioita tai pizzoja huvilassa erittĂ€in edullisin hinnoin.
On tuskin yllÀttÀvÀÀ, ettÀ La Dioma tunnetaan paikallisesti Paradiso!