Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Home-loving apartment Bilbao center (with Parking space)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Home-loving apartment Bilbao center (with Parking space) valokuvagalleria

Ulkopuoli
Mikroaaltouuni, uuni, liesi, astianpesukone
Televisio
4 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Ruokailu

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Bilbo, Bizkaia
  • Plaza Moyua (aukio)
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Bilbaon Guggenheim-museo
    ‪10 min kävelymatka‬
  • San Mames -stadion
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Bilbao (BIO)
    ‪12 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Home-loving apartment Bilbao center (with Parking space)

Loma-asunto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Bilbaon Guggenheim-museo
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on uuni, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, kahvin-/teenkeitin ja televisio.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiöissä tai kettokomeroissa on liesi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ensanche. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Bilbaon Guggenheim-museo ja San Mames -stadion
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Loving Bilbao Centre Bilbao
Home-loving Apartment Bilbao Centre Bilbao
Home-loving Apartment Bilbao Centre Private vacation home
Home-loving Apartment Bilbao Centre Private vacation home Bilbao

Home-loving apartment Bilbao center (with Parking space) – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Grant M.

Hyvää: Siisteys

Bilbao Bbk festival trip

Property was exactly as advertised. It’s spacious, we were party of 4 but plenty of room for 6. The apartment has a very nice feel, furniture and decor are stylish. Wifi good, well equipped, one tiny niggle might be 3 out of 6 mugs had broken handles. That’s the only negative I could find. We drove and car parking space was only 400 metres away.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024

8/10 Hyvä

Rick Schaar/ C.

Hyvää: Siisteys

Hot days in Bilbao

Excellent space and furnishings. TV good. Kitchen well stocked. Location great. High temps into the night made lack of A/C important. Lack of any fans--overhead or stand-- compounded the discomfort. Lots of street noise until about 2 AM made opening windows problematic. Also, mosquitos entered thru open courtyard windows, unscreened. Dryer slow. Lacked expresso cups despite 3 expresso making devices. Parking 2 blocks away unusual and unexpected. Entry process requiring computer literacy was difficult
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

Lucy B.

Hyvää: Siisteys

Long weekend with friends

Had a fantastic time. The apartment is lovely and in a great location to explore the city.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2023

10/10 Loistava

Omar A.

Hyvää: Siisteys

Perfecto

Piso impoluto con localización inmejorable y bien decorado. Hemos disfrutado mucho de nuestra corta estancia.
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2021