*** TALVIKUUJEN AIKANA 4PYĂRĂINEN ASENNOT TAI KAIKKI PYĂRĂASEMAT SUOSITELTAVAT TĂTĂ OMINAISUUTTA KĂYTĂNNĂN ***
Alppitalossa on kaikki! TÀmÀ kaunis 4 makuuhuoneen omakotitalo, joka sijaitsee aidatulla alueella Boyne Mountain -alueella, tarjoaa runsaasti kokoontumistilaa ja oleskelualueita koko ryhmÀllesi ja on TODELLINEN vain askeleen pÀÀssÀ Alppien tuolihissiÀ (hissin alla kulkevaa hiihto tietÀ). Voit istua olohuoneessa ja katsella tuolihissin ohi!
Helppo pÀÀsy Boyne-vuorelle ja siitÀ pois tekee tÀstÀ kiinteistöstÀ suosikin sinulle ja ryhmÀllesi, ja sellaiseen, johon haluat rakentaa perinteitÀ. Yksityinen kylpytynnyri, suksisÀilytys, kaasulÀmmitteinen ulkokÀyttökaivo, surround-ÀÀni koko kodissa, puskurin biljardipöytÀ ja 2 isompaa olohuonetta antavat ryhmÀn kaikille mahdollisuuden tehdÀ itsensÀ kotona.
Nauti tilavasta keittiöstÀ, jossa on istumapaikat ruokapöydÀn ÀÀressÀ 10 plus 6 baarituolille, jotka ympÀröivÀt ylisuuria saarta. SiellÀ on 3 vuodenajan huone aivan ruokailutilan vieressÀ, ja siinÀ on lisÀistuimia ja upeat nÀkymÀt kauniille metsÀalueelle, joka ympÀröi kotia.
PÀÀtason olohuoneessa on paljon istuimia, holvattu katto, kaasutakka ja taulutelevisio. Jauhehuone sijaitsee pÀÀasiallisen oleskelutilan ulkopuolella.
Niille, jotka haluavat pÀÀtasotason, löydÀt ylÀkerran makuuhuoneen ensimmÀisessÀ kerroksessa, jossa on king-vuode, oma kylpyhuone, jossa kaksoisallas ja graniittitaso. TÀssÀ kauniissa makuuhuoneessa on myös kaasutakka ja taulutelevisio, josta voit nauttia.
PÀÀn ylÀkertaan, josta löydÀt 2 ylimÀÀrÀistÀ makuuhuonetta; king-vuodetta molemmissa makuuhuoneissa ja jaettu kylpyhuone, jossa tupla-altaat ja graniittiset.
Lapsesi eivÀt koskaan halua lÀhteÀ, kun he pysyvÀt "kerrossÀnkyssÀ"! Kahdeksassa mittatilaustyönÀ kerrossÀngyssÀ voi majoittua pieniÀ lapsia ja nuoria aikuisia! Alemmassa kylpyhuoneessa on kolminkertaiset pesualtaat ja uskomattoman nerokas suihku, joka on varustettu 2 erillisellÀ suihkulla, jotta useammat ihmiset voivat valmistautua kerralla.
Alemmalla tasolla on harjoitus takapihalle, josta löydÀt 8 hengen yksityisen kylpytynnyrin sekÀ kaasulÀmmitteisen nautinnon.
TÀmÀ ominaisuus on noin 200 metrin pÀÀssÀ vuoren huipusta, jossa Alppien, Disciples I: n ja Disciples II: n tuolit ovat kaikki tyhjiÀ.