Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

La Morada del Cid

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan La Morada del Cid valokuvagalleria

Oleskelualue
Oleskelualue
9 makuuhuonetta
Yksityinen keittiö
Sisätilat

Koko koti

9 makuuhuonetta9 kylpyhuonetta32 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Burgos, Burgos
  • Place, Plaza Mayor
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Museo de la Evolución Humana
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Burgosin katedraali
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Burgos (RGS-Villafría)
    ‪10 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

La Morada del Cid

Loma-asunto lähellä kohdetta Burgosin katedraali
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de España. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 9 kylpyhuonetta.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille 9 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Plaza de España ja San Juanin kaari

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • 9 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 9 kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

La Morada del Cid – arvostelut