Koko huoneisto
Whg 1 "schwalbennest" Ferienhaus Am "boddenufer" Buschvitz
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Whg 1 "schwalbennest" Ferienhaus Am "boddenufer" Buschvitz valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Am Bodden 25, Buschvitz, Mecklenburg-West Pomerania, 18528
- Place, Go-Kart- ja Quad-rata Bergen5 min ajomatka
- Place, Störtebecker-festivaali9 min ajomatka
- Place, Bergenin tori9 min ajomatka
- Airport, Peenemünde (PEF)131 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villa Daheim
Sassnitz
Villa Daheim
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Pyykinpesu
4.3 kautta 5, Loistava, 7 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Whg 1 "schwalbennest" Ferienhaus Am "boddenufer" Buschvitz
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.








