LISÄKULUT (eivät sisälly vuokrahintaan):
LÄMMITYSMENOT: vain talvella. Koko talo lämmitetään pellettiuunilla, 15 kg: n pellettipussin hinta on 7 € / pussi. Käytettyjen pellettien pussien lukumäärä vaihtelee ulkolämpötilan ja talossa käytetyn ajan mukaan, yleensä 3 pussia riittää lämmittämään koko talon 24 tuntia talvella.
...........................
Valoisa ja tyylikäs 3-kerroksinen talo, 190 neliömetriä, 4 makuuhuonetta, jotka sijaitsevat klassisessa Toscanan "pihassa". Talossa on puutarha, jossa oma uima-allas, ilmainen langaton internet, pysäköinti jopa 5 autolle. La Casa di Carla on täydellinen ratkaisu perheille tai kaveriporukoille, jotka haluavat viettää rentouttavan loman maaseudulla tutustumalla Toscanan tunnettuun taiteelliseen ja luonnonperintöön.
Tila
Tämä suuri kiinteistö voi tarjota jopa 10 vuodetta mukavan ja rentouttavan loman.
Pohjakerros koostuu: iso olohuone, jossa mukava sohva ja taulutelevisio, täysin varustettu keittiö, ruokailutila, jossa pöytä 10 hengelle, ja kylpyhuone suihkulla.
Toisessa kerroksessa on 2 valoisaa makuuhuonetta, joissa iso vaatekaappi (korkeintaan 3 vierasta per huone) ja iso kylpyhuone suihkulla.
Kolmannessa kerroksessa on kahden hengen huone, huoneen ulkopuolella on 2 erillistä vuodetta. Tämän kerroksen täydentää pesutupa.
Kaikissa ikkunoissa on hyttysverkot. 2 vauvansänkyä on saatavana alle 2-vuotiaille lapsille (pyynnöstä ennen saapumista).
Uima-allas sijaitsee yksityisessä puutarhassa kiinteistön edessä. Se on täysin aidattu, varustettu kansituolilla, pöydillä ja sateenvarjoilla. Tämä on täydellinen paikka lukea tai uida suuressa uima-altaassa. Ulkona ruokailuun kuuluu veranta ja pöytä.
* Tarjoamme mahdollisuuden yhdistää loman tyypilliseen Toscanan illalliseen, jonka paikalliset kokit keittävät sinulle suoraan Casa Carlassa. Illallisen hinta ei sisälly vuokrahintaan.