Tämä huoneisto sijaitsee osakehuoneisto Elegance Denia. Laitos, joka on rakennettu vuonna 2006, on ihanteellinen sijainti ja moderni design. Kunnes pitkä hiekkaranta Las Marinas on vain 225 metriä, ja keskustaan, satamaan ja linnan Denia ovat helpon jalka.
Vuonna monimutkainen on suuri uima-allas ja lasten allas, jota ympäröi nurmikot, kuntosali, sauna, atk-huone, leikkihuone lapsille ja suuri katettu alue, jossa pöydät ja tuolit. Koko monimutkainen on ilmainen langaton internet. Asunnossa itse, langaton yhteys on rajallinen.
Keinona on ihanteellinen lapsiperheille.
Huoneisto sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa ja on kooltaan 65 m2 ja parveke 10 m2. On hissi.
Keittiö on hyvin varustettu, iso jääkaappi-pakastin, pyykinpesukone, astianpesukone, mikroaaltouuni, keraaminen liesi, uuni, kahvinkeitin, leivänpaahdin, juicer. Myös silitysrauta ja-lauta ja pölynimuri tarjotaan.
On kaksi makuuhuonetta. Makuuhuoneessa on kaksi vuodetta, suuri sisäänrakennettu vaatekaappi ja oma kylpyhuone, jossa on kylpyamme. Lasiovi avustuksia suora pääsy parvekkeelle makuuhuoneeseen. Toisessa makuuhuoneessa on yhden hengen vuode ulosvedettävä toinen sänky.
Elävä ja ruokailutila on ruokapöytä ja neljä tuolia, kaksi sohvaa ja sohvapöytä, televisio ja DVD-soitin. Myös olohuoneessa on pääsy parvekkeelle.
Huoneistossa on myös oma maanalainen parkkipaikka.
Lentokenttien Alicanten ja Valencian pääsee helposti A7-moottoritielle pääsee noin tunnissa.