Koko huoneisto

Talo simpukka, Iso Balje 26 b - mökki Hardorp

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Talo simpukka, Iso Balje 26 b - mökki Hardorp valokuvagalleria

Ulkopuoli
Televisio
Lasten alue
2 makuuhuonetta, tallelokero huoneessa, silitysrauta/-lauta
Yksityiskohta sisätiloista

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä50 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Friedrichskoog, Schleswig-Holstein
  • Place, Friedrichskoogin uimaranta
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Seehundstation Friedrichskoogin hyljekeskus
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Büsumin ranta
    ‪47 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Talo simpukka, Iso Balje 26 b - mökki Hardorp

Talon simpukka, Iso Balje 26 b:
• Paritalo, tupakoimaton, noin 50 neliömetriä pohjakerroksessa ja 1. Kerros • 1 olohuone, jossa varustettu keittiö (mikroaaltouunilla) • 1 makuuhuone, jossa 2 erillistä vuodetta (1. Lattia, laminaattilattia) • 1 makuuhuone, jossa parisänky (1. Lattia, laminaattilattia) • suihku / WC (pohjakerros) • puutarhakalusteet, rantatuoli terassilla, auringonotto nurmikko, puutarhagrilli, leikkipaikka, pesukone, taulu-TV / SAT-TV, stereosoitin, pinnasänky ja syöttötuoli, autotalli varastona, kaasu keskuslämmitys, Autopaikka kiinteistöllä. Tuo 4 yötä liinavaatteet ja pyyhkeet (pyynnöstä myös pientä maksua varten). 5 päivästä alkaen liinavaatteet ja pyyhkeet sisältyvät hintaan. Kuljetus asemalta pyynnöstä. Talossa B ei lemmikkejä.

Hyvin hoidettu savuton talo rauhallisella paikalla (umpikuja), 2 puolikkaata 4 hengelle. Voit odottaa suurta leikkipaikkaa ja nurmikkoa keinulla ja hiekkalaatikolla. Terassi, puutarhakalusteet, rantatuoli, sohva, markiisi ja grilli. Viihtyisästi kalustettu olohuone, satelliitti TV ja hifijärjestelmä. Keittiössä on 4-renkainen liesi, mikroaaltouuni, jääkaappipakastin, kahvinkeitin, leivänpaahdin, vedenkeitin, tehosekoitin ja astianpesukone. Kaikissa 2 makuuhuoneessa on parivuode ja 2 erillistä vuodetta. Pienille vieraillemme on pinnasänky ja syöttötuoli valmiina. Silitysrauta ja -lauta ja hiustenkuivaaja ovat myös mukana. Pysäköinti autoille, polkupyörien varastotila. Pesukone.  Vuodevaatteet ja pyyhkeet ovat alkaen 5: stä. Päivä mukana.

Saapuminen on mahdollista klo 15.00-18.00 ja lähtö klo 07.00-10.00.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Friedrichskoogin uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja pation
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Friedrichskoogin uimaranta ja Schleswig-Holstein Wadden Sea National Park (kansallispuisto)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Kaasugrilli
  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Tekemistä

  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 50 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita
  • Majoittajan kommentti: Im Haus A (Strandläufer) ist max. 1 Hund...

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

13499_77819
House Hardorp House Cockle House Hardorp
House Cockle, Great Balje 26 b - Cottage Hardorp Friedrichskoog

Haus Herzmuschel, Große Balje 26 b - Holiday home Hardorp – arvostelut