Koko loma-asunto

Lomatalo 213 Deichgraf 65qm jopa 6 henkilöä lemmikkieläimillä - Holiday Deichgraf 65 Feriendorfissa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lomatalo 213 Deichgraf 65qm jopa 6 henkilöä lemmikkieläimillä - Holiday Deichgraf 65 Feriendorfissa valokuvagalleria

Ulkopuoli
Terassi/patio
Ranta
Ulkoalueet
Sisätilat

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä65 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Hollern-Twielenfleth, Lower Saxony
  • Place, Freilichtmuseum Stade
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Stadeum
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Altes Landin matkailuneuvonta
    ‪18 min ajomatka‬
  • Airport, Hampuri (HAM)
    ‪80 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lomatalo 213 Deichgraf 65qm jopa 6 henkilöä lemmikkieläimillä - Holiday Deichgraf 65 Feriendorfissa

Lomatalo 213 Deichgraf 65qm korkeintaan 6 henkilöä lemmikkieläimillä:
Lomakoti 213, Deichgraf 65 -tyyppinen, on noin 65 m²: n asuin- / käyttökelpoinen pinta-ala, ja siihen voi majoittua jopa 6 henkeä (+ 1 vauva matkasänky). Pohjakerroksessa on kylpyhuone (suihku / WC), keittiö (keraaminen liesi / uuni, jääkaappi / pakastin), ruokailutila ja olohuone vuodesohvalla. Pääsy kalustetulle terassille ja olohuoneen varastotilaan. Yläkerrassa on 2 makuuhuonetta joissa molemmissa on parivuode. Savuton talo - ilmainen Wi-Fi - lemmikkieläimet sallittuja - leipomopalvelu pääsiäisen ja lokakuun välisenä aikana!

Loma koko perheelle lomamökissä Deichgarf 65 lomakylässä Altes Land. Lomakylä sijaitsee suoraan Elbe-ojaan, vanhassa hedelmätilalla Hollern-Twielenflethin yhteisössä. Olipa suuri tai pieni - loma-kylässä kaikki vieraat ovat suurimmat ja myös nelijalkaiset ystävät ovat tervetulleita useimmissa kodeissa. Polkupyörävuokrauksen lisäksi miniatyyri golfkenttä ja leikkipaikka ovat myös monikäyttöinen jalkapallo-, lentopallo-, Swingo-keilahalli, bocce, jalkapallo-biljardi ja pöytätennis kylässä. Kävely kilometrejä pitkin ojaa, pyöräilyä tai rullaluistelua, unelmoita Elben rannalla, lapset leikkivät ystävien kanssa ja illalla voit rentoutua mukavasti lomamökissä tai rauhallisella kierroksella vuonna 2014 avatulla Café & Restaurant "Auszeit" -ravintolalla kesäterassilla. Muutaman minuutin päästä pääset sekä monipolitiikkapuistoon, lämmitettyyn ulkouima-altaaseen suoraan Elbeen, pyöräpuistoon että kauniiseen Elbsandstrandiin. Koe loistava loma kauneimmalla Elb-lomakylällä Hampurin ja Staden hansakaupunkien välillä.

Saapuminen on mahdollista klo 15.00-18.00 ja lähtö klo 00.00-10.00.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Freilichtmuseum Stade. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja kalustetun parvekkeen/pation.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja kalustetun parvekkeen/pation
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, sähköauton latauspiste ja terassi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Freilichtmuseum Stade ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Stadeum
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön sisäuima-altaan, terassin ja puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Hieronta
  • Sisäuima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste
  • Paikan päällä pysäköinti (EUR 2,50 per per yö)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Pakastin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Kalustettu parveke/patio
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä eläintarhaa

Tekemistä

  • Valinnaisia golfetuja
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Sähköauton latausasema
  • Yksikön koko: 65 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Haustiere gegen Gebühr (EUR 7,00 / Tag und...

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Omatoiminen pysäköinti: 2.5 EUR per yö
  • Laitemaksu: 15 EUR per yöpyminen
  • Syöttötuoli: 5 EUR per yöpyminen
  • Pyyhemaksu: 3 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

SU_6-70426+6-227511

Vacation home 213 Deichgraf 65sqm up to 6 persons with pet - Ferienhaus Deichgraf – arvostelut