Lakisääteisesti sallittu vuokra - 134 Kapahulu Ave # 322
Tyylikäs ja moderni, uusittu ylhäältä alas ja yhden Waikiki Grand -sarjan suurimmista pohjaratkaisuista - yksityisomistuksessa ja käytössä - Se on ihanteellinen pidempään oleskeluun keittiön ja täysikokoisen jääkaapin kanssa :)
Tämä upea uusinta vie hengityksen - ensimmäiset vieraamme saapuivat 12. syyskuuta ja rakastavat paikkaa!
Emme voi odottaa sinun tulevan nauttimaan siitä. Sen lisäksi, että asunnossa on kaikkea uutta, olemme vain 2 minuutin päässä Waikikin rannalta!
Upouusista keittiötiloistamme löydät mikroaaltouunin, modernin keittolevyn, jossa on kaikki kattilat ja pannut, joita tarvitset kotona valmistettaessa, leivänpaahdin, vedenkeitin kaikki uudet astiat ja ruokailuvälineet sekä täysikokoinen jääkaappi.
Äskettäin valmistunut kylpyhuone, jossa on kiiltävä laatta suihkun / amme-yhdistelmän ympärillä, oli hyvin suunniteltu ja käsityönä tehtyjä kosketuksia lisätty erinomaisen vieraskokemuksen aikaansaamiseksi.
Sviitissä on nopea valokuituoptiikka WiFi ja seinälle kiinnitettävä HD-TV kaapelin mukana.
Modernissa queen-vuoteessa on mukava 15 tuuman patja, joka varmistaa vierailusi rauhallisen ja virkistävän.
Aamiainen baari mahtuu mukavasti kahdelle vieraalle aterioita tai juomia varten.
Olemme sijaitsee vain 1. 5 minuutin päässä Waikikin rannalta ja ympäröimänä kaikki, mitä Waikikilla on tarjota puistoista, ostosmahdollisuuksista ja tietysti uskomattomia ravintoloita.
Koko paikkamme on täällä sinun ainoa nautinto.
Lisäksi tarjoamme pääsyn uima-altaaseen ja 10. kerroksen aurinkoterassilla (mahtava paikka hengailla ja nauttia drinkkejä auringonlaskun aikaan upeilla Ocean- ja Diamond Head -näkymillä!).