Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Cais -Bed Mixed Dormitory Room
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Cais -Bed Mixed Dormitory Room valokuvagalleria





Arvostelut
9,2 kautta 10.
Upea
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Horta, Azores
- Place, Horta Historic Center9 min kävelymatka
- Place, Santa Cruzin linnoitus14 min kävelymatka
- Place, Hortan satama19 min kävelymatka
- Airport, Horta (HOR)12 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Bearsu Nature Almoxarife
Bearsu Nature Almoxarife
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
- Ulkotilat
4.4 kautta 5, Loistava, 6 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Cais -Bed Mixed Dormitory Room
Huoneistossa on erillinen makuuhuone.
Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hortan Pyhimmän Vapahtajan kirkko.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille suihkun
- Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Hortan Pyhimmän Vapahtajan kirkko ja Hortan alueen museo
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 3168








