Koko huoneisto

Huoneisto 2 3 hengen parvekkeelle, 50 m²

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto 2 3 hengen parvekkeelle, 50 m² valokuvagalleria

Oleskelualue
Jääkaappi, liesi, astianpesukone, kahvin-/teenkeitin
1 makuuhuone, vuodevaatteet
Ulkopuoli
Oleskelualue

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä50 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Inzell, Bavaria
  • Place, Inzellin maauimala
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Max Aicher Arena
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Chiemjärvi
    ‪21 min ajomatka‬
  • Airport, Salzburg (SZG-W.A. Mozart)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneisto 2 3 hengen parvekkeelle, 50 m²

Tervetuloa Inzelliin. Erittäin hiljainen ja vielä keskellä. Vuoret, aurinko, rehevät vihreät niityt tai koskematon lumimaisema vuodenajasta riippuen - voit nauttia hyvin ansaitusta lomastamme. Asunto Rosmarie Ried tarjoaa sinulle oikean majoituksen - valoisa, tilava, mukava, varustettu kaikella mitä tarvitset, ja hiljainen Inzellin laitamilla (umpikuja). Muutaman minuutin kävelymatkan päässä keskustasta on monia kauppoja ja ravintoloita sekä hiihtolatuja talvella. Uimakeskus, jossa on sauna, sisäuima-allas ja järvi (10 000 neliömetriä vettä), sijaitsee myös välittömässä läheisyydessä. Olisi iloisia voidessamme toivottaa teidät pian tervetulleiksi.
Huoneistot sopivat 50 m²: n kokoisille 2 - 3 hengelle. Siinä on makuuhuone, jossa on parivuode ja nukkumismahdollisuus 1 hengelle olohuoneessa. Olohuoneessa on taulu-tv ja radio CD-soittimella. Erillinen keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, uuni, kahvinkeitin ja leivänpaahdin. Kylpyhuoneessa on suihku ja wc.
Aurinkoinen etelään päin oleva parveke, josta on upeat näkymät Inzeller-vuorille, kutsuu sinut viipymään. Talossa on pysäköintialue sinulle.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Inzellin maauimala. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja vuodesohvan
  • Sijaitsee 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Inzellin maauimala ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Max Aicher Arena

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Maaseudulla

Tekemistä

  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 50 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Kopie von Kopie von Holiday Flat
DEU00000060015822204_DEU00000060154039201
Ferienwohnung 2 für 3 Personen mit Balkon, 50 m² Inzell
Ferienwohnung 2 für 3 Personen mit Balkon, 50 m² Apartment

Apartment for 2 persons with balcony, bedroom, living room, kitchen, 50 sqm – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Patrick N.

Hyvää: Siisteys

Super Lage, Top Wohnung mit sehr netten Vermietern.

Wir waren mit dem Auffenthalt in dieser Ferienwohnung sehr zufrieden. Alles versprochene (Homepage) wurde eingehalten und es gab keinerlei Probleme. Die sehr netten Vermieter gaben uns auch Ausflugtipps und standen immer bereit, wenn etwas war bzw. wenn man eine Frage hatte. Die Lage ist super mit schönem Blick auf die Berge. Alles konnte auch zu Fuß in kürzester Zeit erreicht werden. Wir werden wieder kommen.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2020