Villa228kasama

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa228kasama valokuvagalleria

Oleskelualue
Ruokailu
Ulkoalueet
Yksityiskohta ulkoa
Ulkoruokailutilat

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
4-59 Ne, Yaguradani, Shikamachi, Shika, Ishikawa Prefecture, 925-0156
  • Place, Kitayaman puisto
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Aikan pyhäkkö
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Kasama Inarin pyhäkkö
    ‪19 min ajomatka‬
  • Airport, Ibaraki (IBR)
    ‪36 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huone

  • 15 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Villa228kasama

Villa228kasama sijaitsee lähellä kohdetta Aikan pyhäkkö.
  • Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kitayaman puisto ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Aikan pyhäkkö

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Villa228kasama – arvostelut