Koko loma-asunto

1 huoneen majoitus Kröpelin / Wichmannsdrf

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 1 huoneen majoitus Kröpelin / Wichmannsdrf valokuvagalleria

Ulkopuoli
Sisätilat
Ulkoalueet
Sisätilat
Jääkaappi, liesi, kahvin-/teenkeitin

Arvostelut

4,8 kautta 10.

Koko koti

1 kylpyhuone3 henkilöä43 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Kröpelin/Wichmannsdrf, Mecklenburg-West Pomerania
  • Place, Kühlungsbornin ranta
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Ostsee-Grenzturm
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Kühlungsbornin venesatama
    ‪11 min ajomatka‬
  • Airport, Rostock (RLG-Laage)
    ‪56 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

1 huoneen majoitus Kröpelin / Wichmannsdrf

Tätä käytännöllistä lomamökkiä ympäröivät niityt ja metsät ja se on ihanteellinen lomailijoille, joilla on yksinkertaisia vaatimuksia. Bungalowin varustus on hyvin yksinkertainen. Parivuode ja yhden hengen sänky ovat saatavilla, joten tilaa riittää 3 hengelle.

Jos rakastat rauhaa ja luontoa, tämä on paikka sinulle. Bungalow sijaitsee suurella puutarha-tontilla. Nauti rauhasta ja rentoutumisesta luonnonkauniilla alueella, mutta sinun ei tarvitse tehdä ilman läheisten Itämeren lomakohteiden hohtoa. Vuokranantaja tarjoaa myös polkupyöriä (pyynnöstä). Voit rentoutua suurella kiinteistöllä nurmikolla, grillata illalla ja lapsesi voivat ryntää tarpeeksi.

Se on 3 km: n päässä kauniista Ostseebad Kühlungsbornista tai 8 km: n päässä Rerikistä, josta löydät leveät, valkoiset hiekkarannat, laituri, rantakatu, ravintolat, kahvilat, kävelyetäisyys, uima-allas, minigolf, kiipeilymetsä ja purjehdusmahdollisuudet venesatamasta. Päiväretkelle Rostockin eläintarha ja z. B. Stralsundin valtamerimuseo. Olet nopeasti myös Warnemündessä. Siellä voit tehdä pienempiä tai suurempia matkoja Tanskaan veneellä. Vierailu vanhaan hansakaupunkiin Lyypekiin on mahdollista. Se on vain tunnin ajomatkan päässä sinusta,

- Parkkipaikka a. d. Perus / ilmaiseksi
- Vuodevaatteita ei voi vuokrata
- Lemmikkieläimet: 1
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Kühlungsbornin ranta. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja television.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, olohuoneen ja ruokailualueen
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dorfkirche Biendorf ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kühlungsbornin venesatama
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Liesi

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Kalastus

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 43 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: This property accepts a maximum of 1 pet(s)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sähkömaksu: 0.35 EUR per kilowattitunti
  • Kaasumaksu: 1.35 EUR per kuutiometri
  • Vesimaksu: 13.8 EUR per kuutiometri

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1 Bedroom Accommodation in Kröpelin/wichmannsdrf Kroepelin
DMK332

Stunning home in Kröpelin/Wichmannsdrf – arvostelut

Arvostelut

4,8
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 3 arvostelua

2,8/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

Elena H.

Huonoa: Siisteys

Nicht empfehlenswert

In diesem Haus war alles sehr staubig und zum Teil schmutzig. Der Vermieter hat zwar die Nachricht nicht rechtzeitig erhalten, dass wir kommen, aber es war kein frischer Staub bzw Schmutz, sondern es haftete bereits an Möbeln bzw. Teppich... Auch im Bett waren zum Teil Haare gelegen und das geht gar nicht... Auch hat es gemüffelt drin, da die Möbel sehr alt ist und wahrscheinlich das Haus nicht regelmäßig gelüftet wird. Daher keine Empfehlung von unserer Seite.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2019

8/10 Hyvä

Daniel S.

Huonoa: Siisteys

Gutes Preis-Leistungsverhältnis

Ruhige schöne Lage Netter Vermieter Sehr gutes Preis-Leistungsverhältnis Sauberkeit könnte besser sein
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019

2/10 Hirveä

Matthias T.

Huonoa: Siisteys

Absolute Katastrophe.

Das Objekt ist nicht zu empfehlen, es ist dreckig, die Einrichtung unbeschreibbar . Nur alte zusammengewürfelte Möbel, vom Geschirr ganz zu schweigen. Ich würde meinen ärgsten Feind nicht da hin schicken. Wir haben viel zu viel Geld für dieses Objekt bezahlt und uns nur geekelt. Schade um das Geld und unseren Urlaub. Wasserhähne tropfen, Kühlschrank schliesst nicht, nicht mal ein Weinglas gab es, keine ordentlichen Sitzgelegenheiten, Hundehaare im Bett, verrostetes Besteck, kaputter Tisch, sanitäre Anlagen verdreckt ..Ich könnte hier noch viel mehr schreiben. Habe alles fotografiert. Ich hoffe die Vermittler schauen sich den Saustall mal an, bevor sie noch andere Urlauber unglücklich machen. Bitte bitte nicht mehr vermitteln.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019