Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Mökki (täysi vuokra) Llosa 10 hengelle

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Mökki (täysi vuokra) Llosa 10 hengelle valokuvagalleria

Yksityiskohta ulkoa
Ulkopuoli
Älytelevisio, takka, DVD-soitin, stereot
Sisätilat
Älytelevisio, takka, DVD-soitin, stereot

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta10 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesukone
  • Takka
  • Lemmikkiystävällinen
  • Grilli
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Pernía (La), Palencia
  • Place, San Salvador de Cantamudan kirkko
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Parque natural de Fuentes Carrionas y Fuente Cobre-Montaña Palentinan luonnonpuisto
  • Place, Alto Campoon hiihtokeskus

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Mökki (täysi vuokra) Llosa 10 hengelle

Kivistä ja puusta rakennettu talo kunnioittaa perinteistä ulkoarkkitehtuuria. Sitä ympäröi 1 200 m2: n puutarha, jossa on kaksi grillipaikkaa ja puutarhakalusteet. Pohjoispuolelta on näkymät joelle, kauniille vuoristomaisemille ja romaaniseen kollegiaaliseen kirkkoon. Talon eteläpuolelta näet vuoret, niityt, metsät ja osa kaupungista.

Lyömättömässä ympäristössä, joka lisää maaseudun viehätysvoimaa, se on varustettu aikamme mukavuuksilla, jotka ovat välttämättömiä loman nautinnolle. Siinä on tilavat huoneet, joissa on kylpyhuone, joka on sisustettu moderniin ja käytännölliseen tyyliin. Siinä on 6-paikkainen kerros, kolme makuuhuonetta ja kaksi kylpyhuonetta, keittiö-ruokasali, josta pääsee puutarhaan ja takkahuone, 10-paikkaisessa kerroksessa on neljä makuuhuonetta, 4 kylpyhuonetta, keittiö terassilla ja takkahuone . Talo Fuentes Carrionasin luonnonpuiston - Kupari-suihkulähteen sydämessä on suunniteltu nauttimaan vuoristosta, sen kävelyistä ja paikoista sekä romancoista, mutta ennen kaikkea jakamaan, keräämään, rentoutumaan, lukemaan tai yksinkertaisesti, loput

Talo koostuu kahdesta talosta ja täysin riippumattomasta ateljeesta yhdessä rakennuksessa. Sitä voi vuokrata kokonaan (16-18 paikkaa) tai taloja erikseen. Ensimmäinen kerros: 10 paikkaa. Pohjakerros: 6 paikkaa. Studio: 2 paikkaa ei vuokrata erikseen, se täydentää ensimmäistä kerrosta ja pohjakerrosta
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Salvador de Cantamudan kirkko. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön ja 4 kylpyhuonetta.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 4 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta San Salvador de Cantamudan kirkko ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Parque natural de Fuentes Carrionas y Fuente Cobre-Montaña Palentinan luonnonpuisto
Tämä mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Lähellä hiihtomahdollisuutta

Internet

  • Saatavilla mökissä: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Takka

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Pelejä
  • Stereot
  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Kuisti/lanai
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Maaseudulla
  • Vuoristossa

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Uloskirjautuminen

Joustava uloskirjautuminen saatavilla (ota yhteyttä majoittajaan hoitaaksesi järjestelyt)

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton aukioloajat vaihtelevat
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Uloskirjautumisaika on joustava. Sovi järjestelyistä ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tämän majoituspaikan vastaanoton aukioloajat vaihtelevat. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi. Uloskirjautumisaika on joustava. Asiakkaiden on sovittava järjestelyistä ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä etukäteen. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESHFTU0000340040005053190020000000000000000CRA 34-2232

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Self catering Llosa for 10 people La Pernia
Self catering Llosa for 10 people Private vacation home

Arvostelut

Self catering Llosa for 10 people – arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

9,4/10

Siisteys
Arvosana 10 - Loistava. 14 kautta 16 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 16 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 16 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 16 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 16 arvostelua

Arvostelut

10/10 Loistava

Pierre-Alexandre B.

Hyvää: Siisteys
Buen lugar, buena communicacion
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

cristina a.

Hyvää: Siisteys

Vacaciones de verano

La casa esta situada en un entorno privilegiado. Quedan pocos bosques tan bonitos. Javier, el duenyo, nos dio mapas para hacer senderismo y si lo que buscas es naturaleza y tranquilidad es el lugar ideal. La casa esta muy bien equipada, muy recomendable.
Yöpyi 11 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

Daniel J.

Hyvää: Siisteys

Muy buen finde

La casa está muy bien ubicada para la gente que quiera desconectar, y si te gusta hacer rutas de montaña, es un buen sitio para quedarse, ya que tienes la montaña a pocos kilometros. En cuestión a la casa, esta muy limpia, el jardín es muy espacioso, las barbacoas son amplias.
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2020