Koko huoneisto
Imperial X
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Imperial X valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Flat 8, 33 St Stephens Gardens, London, England, W2 5NA
- Place, Westbourne Grove1 min kävelymatka
- Place, Portobello Roadin markkinat9 min kävelymatka
- Place, Kensington Gardens12 min kävelymatka
- Airport, Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)52 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Immaculate 1-bed Studio in London
Immaculate 1-bed Studio in London
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi
Tietoja majoituspaikasta
Imperial X
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, digitaalikanavat sekä 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone/kuivausrumpu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneisto tarjoaa 2 huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja hiustenkuivaaja. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Taulutelevisio, digitaalikanavat. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan pä ässä kohteesta Queensway. Tässä 4 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja 2 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kensington Gardens ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hyde Park
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä 4 tähden huoneisto on savuton.



