Pyykinpesutilat ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman aamiaismajoituksen palveluihin.
Huoneissa on takka. Huoneessa on patio. Kaikissa huoneissa on keittiö.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä aamiaismajoitus sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Hundertwasserkoulu. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi aamiaisen (lisämaksusta) ja pyykinpesutilat.
Aamiainen saatavilla lisämaksusta
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Flämingin luonnonpuisto ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hundertwasserkoulu
Aamiaismajoitus tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä aamiaismajoitus on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Aktiviteetteja lähistöllä
Maastopyöräily
Pyöräily
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Majoittajan kommentti: auf Anfrage
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
SU_6-26620+6-87335
Apartment
Single room 2 - Gästehaus Wolter – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Sybille E.
16.10.2025
Hyvää: Siisteys
Das passt. Wunderschöner Garten. Immer wieder weiter zu empfehlen.
Sybille E.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
10/10 Loistava
Birgit A.
21.7.2024
Hyvää: Siisteys
Perfekt...auch für Tagesgäste
Die Familie Wolter war super nett und sehr hilfsbereit. Ein Wohlfühlen von Anfang an. Ich würde jederzeit wieder bei diesen sehr netten Menschen einbuchen. Es hat alles super gepasst.