Koko huoneisto
Casa Marsala 1
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa Marsala 1 valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä80 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

Contrada Fossarunza 252/B, Marsala, TP, 91025
- Museo MirabilePlace, Museo Mirabile10 min kävelymatka
- ranta lähellä Via Vincenzo FlorioaPlace, ranta lähellä Via Vincenzo Florioa13 min ajomatka
- San Teodoron rantaPlace, San Teodoron ranta53 min ajomatka
- Trapani (TPS-Trapani–Birgi)Airport, Trapani (TPS-Trapani–Birgi)43 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Casa Marsala 2 - huoneisto 7 hengelle Marsala
Marsala
Casa Marsala 2 - huoneisto 7 hengelle Marsala
Marsala
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
4,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu

House Marsala 1 - Huoneisto 6 hengelle Marsala
Marsala
House Marsala 1 - Huoneisto 6 hengelle Marsala
Marsala
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi

Villa muutaman askeleen päässä Mazara del Vallon merestä, Sisiliasta - 8pax
Mazara del Vallo
Villa muutaman askeleen päässä Mazara del Vallon merestä, Sisiliasta - 8pax
Mazara del Vallo
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Tietoja majoituspaikasta
Casa Marsala 1
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas, puutarha ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on televisio, digitaalikanavat sekä 2 kylpyhuonetta ja ruokailualue. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneisto tarjoaa 2 huonetta, joissa on ilmastointi. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Digitaalikanavat takaavat viihteen.
Tässä huoneistossa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Museo Mirabile. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan). Tässä 4 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja olohuone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Museo Mirabile ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Rallo (viinitila)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen ulkouima-altaan, terassin ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä 4 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
- Valkohiekkainen ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
- Kauden mukainen ulkouima-allas
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
- Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Keittiö
- Astianpesukone
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Leivänpaahdin
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
- Uuni
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
- Lisä-/varavuode: EUR 140 per viikko
Kylpyhuone
- 2 yksityistä kylpyhuonetta
- Pyyhkeet saatavilla
- Sadesuihkupää
- Suihku
Oleskelutilat
- Erillinen oleskelualue
- Erillinen ruokailualue
- Olohuone
Viihdetarjonta
- Televisio ja digitaaliset kanavat
Ulkotilat
- Puutarha
- Terassi
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Ei siivouspalvelua
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- 2 majoitustilaa
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 30 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 21.00–0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita on saatavilla 140.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per viikko.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 300 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 16.12.–14.1. välisenä aikana 2.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 15.1.–15.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 16. maaliskuuta – 14. marraskuuta välisenä aikana 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Tämä majoitusliike veloittaa kulutukseen perustuvat lämmitys-, sähkö- ja ilmastointimaksut 0,40 EUR/kW yli 150 kW:n viikoittaisesta käytöstä. Maksut saattavat muuttua ilmoittamatta.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 30 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 21.00–0.00
- Ilmastointi on saatavilla lisämaksusta
- Lisävuode: 140.0 EUR per viikko
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 21.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä huhtikuusta lokakuuhun.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Casa Marsala 1 Apartment
Casa Marsala 1 Marsala
Casa Marsala 1 Apartment
Casa Marsala 1 Apartment Marsala