GuestHost - M1 Lima Roomy Apartment with Balconies
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja limusiinipalvelu. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, parveke ja televisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja bidee.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Buenos Aires -katu. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Buenos Aires -katu ja Porta Venezia
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat, limusiini- / town car -palvelun ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Limusiini- / town car -palvelu
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Bidee
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Parveke
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Hissi
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 106 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
cleanbnb_14864
GuestHost - M1 Lima Roomy Apartment with Balconies – arvostelut
Arvostelut
3,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 2 arvostelua
4–Huono
1
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
1
3,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
4/10 Huono
Linda F.
10.9.2025
Hyvää: Sijainti
Huonoa: Siisteys, sisäänkirjautuminen ja viestintä
The apartment was in a nice neighborhood. There was no toilet paper. The floors were dirty. The manager did not respond quickly to any questions or requests.
Linda F.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu
2/10 Hirveä
Sita P.
19.7.2025
Hyvää: Sisäänkirjautuminen, viestintä ja sijainti
Huonoa: Siisteys
The host who met us was wonderful but when we arrived the apartment had not been cleaned from the previous guest. Additionally, the air conditioners were not working and they were not fixed until 3 days later and then only one was fixed. The host did get 2 fans delivered to our apartment but we had to put them together and they were gone when we came back a couple days after our initial check in. I would not recommend this company to anyone.