Koko huoneisto

Huoneisto 7 - Ahoi-Marie

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto 7 - Ahoi-Marie valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ulkopuoli
Ruokailu
Ulkoruokailutilat
Televisio

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä52 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Middelhagen, Mecklenburg-West Pomerania
  • Place, Mönchgüterin museot
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Selliner See
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Baaben uimaranta
    ‪11 min ajomatka‬
  • Airport, Peenemünde (PEF)
    ‪138 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneisto 7 - Ahoi-Marie

Huoneisto 7:
sopii 2 hengelle vuode 2 hengelle asuintilaa noin 52m²Boddenblick1Ghand pyyhkeet tuovat omat

Hyvin hoidetut huoneistot sijaitsevat pienellä, idyllisellä paikalla laguunikalastajakylässä Alt Reddevitzillä kaakkois-Rügenin biosfäärialueen keskellä. Niitä on vain hyvin harvinaisia: Meillä vietät lomasi suoraan vedessä! Kaikista huoneistoista on upeat näkymät Hagensche Wiekille, ja lisäksi vieraamme voivat nauttia auringosta omalla Boddenin rannalla. Parvekehuoneistoissamme koet upeat auringonlaskut päivällisellä, ja jos et halua keittää itse, tilaa vain herkullisia välipaloja talon välipalabaarista. Asunnot ovat ihanteellisia lapsiperheille. Äiti lukee hiljaa kirjaa rantatuolissa, isä pelaa sulkapalloa tai menee uimaan ja pienet kaivaavat vain muutaman askeleen päässä hiekasta. Rügenin saari tarjoaa jotain jokaiselle maulle: puhdasta luontoa, mailia hiekkarantoja, arkeologisia kulttuurimonumentteja ja hienostuneita merenrantakohteita. Wietverzweigten-tie- ja tieverkostolla se on erinomainen retkeily ja pyöräily. Kalastajat, surffaajat tai melontajat voivat aloittaa seikkailunsa suoraan laituriltamme. Erityisen kuumina päivinä puinen lautta, joka rokkaa aalloissa telakan edessä, kutsuu. Hanki kylmä olut, tee olosi mukavaksi - ja hurraa! Aivan erityinen kohokohta on saunaveneemme. Ei ole mitään rentouttavampaa kuin hemmotella itseäsi yhdelle tai kahdelle saunalle pitkän aktiviteettiloman jälkeen. Hyppää sitten veteen ja sinusta tuntuu kuin syntyisit uudestaan. Toivottavasti pian Marie ja Paul

Saapuminen on mahdollista klo 16.00–19.00 ja lähtö klo 7.00–10.00.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Sellinin laituri. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, television ja jääkaapin
  • Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sellinin laituri ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mönchgüterin museot
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Järven rannalla
  • Lähellä merta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 52 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Maximal 2 Hunde, 10 Euro pro Hund, pro Tag

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

7 Ahoi Marie Middelhagen
Apartment 7 - Ahoi-marie Apartment
Apartment 7 - Ahoi-marie Middelhagen
Apartment 7 - Ahoi-marie Apartment Middelhagen
38113_98147
Fewo 7 Ahoi marie in Middelhagen OT Alt Reddevitz

Apartment 7 - Ahoi-Marie – arvostelut