Koko huoneisto

STAY IN SUMUKA Shintoshin

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan STAY IN SUMUKA Shintoshin valokuvagalleria

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä), 2 yhden hengen sänkyä, tupakointi kielletty | Työpöytä, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Perhehuone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty | Näkymä huoneesta
Kahden hengen huone (kaksi sänkyä), 2 yhden hengen sänkyä, tupakointi kielletty | Yksityinen keittonurkkaus | Minijääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, vedenkeitin
Sisätilat
Kahden hengen huone, 1 parisänky, tupakointi kielletty | Näkymä huoneesta

Arvostelut

7,8 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-1-2 Mekaru, Naha, Okinawa, 900-0004
  • Place, DFS Galleria Okinawa -ostoskeskus
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Okinawan prefektuuri- ja taidemuseo
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Kokusai-dori ostoskatu
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Naha (OKA)
    ‪13 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone, 1 parisänky, tupakointi kielletty

  • Näkymä kaupungille
  • 25 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä), 2 yhden hengen sänkyä, tupakointi kielletty

  • Näkymä kaupungille
  • 25 m²
  • 3 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty

  • Näkymä kaupungille
  • 30 m²
  • 6 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky, 1 parisänky ja 1 vuodesohva (74–100 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

STAY IN SUMUKA Shintoshin

Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja pyykinpesukone sekä keittonurkkaus, jossa on liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, vedenkeitin ja hiustenkuivaaja.
STAY IN SUMUKA Shintoshin tarjoaa 21 huonetta, joissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, WC-istuin sähköisellä bideellä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on taulutelevisio.

STAY IN SUMUKA Shintoshin sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta DFS Galleria Okinawa -ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta). Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 21 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pyykinpesukoneen ja taulutelevision
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta DFS Galleria Okinawa -ostoskeskus ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kokusai-dori ostoskatu
STAY IN SUMUKA Shintoshin tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Rajoitettu maksullinen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 3 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti (JPY 500 per per päivä)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittonurkkaus

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Minijääkaappi
  • Paistolaatta
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hammasharja ja -tahna
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Tohvelit
  • Vessapaperi
  • WC (jossa on sähköinen bidee)

Viihdetarjonta

  • 40–tuumainen taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 21 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Omatoiminen pysäköinti: 500 JPY per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 72 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

STAY IN SUMUKA Shintoshin Naha
STAY IN SUMUKA Shintoshin Apartment
STAY IN SUMUKA Shintoshin Apartment Naha

STAY IN SUMUKA Shintoshin – arvostelut