Alkaen $ 178. 00 per yö
HyvÀt hinnat syyskuusta huhtikuuhun
SÀÀstÀ 33% Varaa nyt!
Gulf Breeze. TÀmÀ koti on tahraton saapuessaan.
Wiggins State Park Pass ilmaiseksi.
ĂskettĂ€in rakennettu koti valmistui loppuvuodesta 2015. KĂ€velymatkan pÀÀssĂ€ Meksikonlahdelta. TĂ€mĂ€ moitteettomasti kalustettu koti on juuri tullut saataville. Sisustettu rannikkoteemalla, jossa on kaikki uudet huonekalut.
KÀytÀmme kaikkia "vihreitÀ" tuotteita puhdistaa ja puhdistaa tÀmÀ koti. Vieraiden vÀlissÀ kaikki laatta puhdistetaan höyryllÀ luonnonmukaisilla tuotteilla. TÀmÀ koti ei sisÀllÀ kovia ja loukkaavia kemikaaleja.
MeillÀ on viisi vierastaloa Vanderbiltin rannalla. Niihin kuuluvat kaikki:
Uudet liinavaatteet, kaupallisesti pesty. Olemme ylpeitÀ voidessamme tarjota kaikille vieraille uusia liinavaatteita, peittoja, peittoja ja tyynyjÀ, jotka ovat allergisia. Kaikki liinavaatteet, kylpy- / kÀsipyyhkeet, pesu- ja rantapyyhkeet pestÀÀn ammattimaisesti ja desinfioidaan. Tuore tuoksu ja erinomainen mukavuus jokaiselle asiakkaalle!
Uusi Graco Pack 'n Play & Booster istuin lokerolla.
Ranta / allaspyyhkeet
NeljÀ aikuista polkupyörÀÀ ja yksi teini-ikÀinen polkupyörÀ lukkoineen ja ilmapumpulla
Rantatuolit
rantavarjo
Shampoo ja vartalonpesu kaikissa kylpyissÀ
Weber-grilli - puhdistetaan aina vieraiden vÀlillÀ. Tahraton
varata tÀytetty propaanisÀiliö
Emme veloita vierailtamme:
AllaslÀmmitysmaksu: ei
Liikevaihto: ei
LisÀmaksusta perittÀvÀ maksu: ei
Vahinkovakuutus: ei vaadita
KÀy naplesfloridavacations. fi nÀhdÀksesi ominaisuudet
Gulf Breeze -hotellissa on 3 makuuhuonetta, kaksi tÀyttÀ kylpyammeet ja jauhehuone. SiinÀ on suuri avoimuuden tunne, jossa on 2 100 neliömetriÀ asuintilaa. TÀrkein oleskelutila sisÀltÀÀ uuden 60 "Sony Smart TV: n (Netflix, Pandora pystyy) yhdessÀ Comcast X1 -kaapelin kanssa, joka tarjoaa yli 220 kanavaa ja Comcastin edistyksellisin WiFi-nopeus internetin hehkuttamiseen. Muita ominaisuuksia ovat korkeat katot / oviaukot kaikkialla, kauniit kruunumuotit, graniitti työtasot, upeat laatatyöt, paneelatut kaapit keittiössÀ ja kaikki kylpyammeet. Plus kahden auton autotalli, laatta katto ja kivi ajotieltÀ.
KÀvele lasin koko seinÀn lÀpi "sÀvytetty" liukusÀÀtimiÀ altaan reunaan, joka tarjoaa yhdistelmÀ-altaan kylpylÀn. TÀysin poreallas ja lÀmmitetty huone 10 hengelle. TÀmÀ ulkoilmajÀrjestelmÀ on viimeisin edistysaskel uima-allas- ja spa-yhdistelmissÀ kahdenkymmenen vuoden aikana. SekÀ lapset ettÀ aikuiset rakastavat tÀllaista uima-allasta, koska se on tarpeeksi syvÀ, jotta he voivat nauttia ja on rakentanut penkkien toiselle puolelle hengailemaan.
Loistava sijainti. KÀytÀ yhtÀ neljÀstÀ tarjotusta pyörÀstÀ pÀÀstÀksesi Vanderbilt-rannalle nopeasti tai vie lyhyt 20 minuutin kÀvelymatka sinne. Ritz, La Playa Resort, tennis ja golf sekÀ Mercato-kaupat ovat lyhyen matkan pÀÀssÀ.
Ominaisuudet:
3 makuuhuonetta, 2. 5 kylpyhuonetta
Master makuuhuone king-vuode liukusÀÀtimiÀ spa
Master kylpy valtava avoin suihku, vapaasti seisova kylpyamme wc w / ovi
Master, jossa on lokeron katto, 12 jalkainen katto ja 50 tuuman HDTV
Makuuhuone # 2: queen-vuode, lokeron katto, 12 jalka katto ja HDTV
Makuuhuone # 3: erilliset vuoteet, lokeron katto, 12 jalkaa
Queen size vedÀ sohva olohuoneessa
Kaksi uutta kauneuden levÀhdyspyörÀÀ pois
Olohuoneesta on nÀkymÀt kylpylÀ- / uima-altaan ÀÀrelle, mahtuu 8-10 hengelle
Olohuoneessa on 12 jalkaa katto ja 60 tuuman HDTV
KeittiöstÀ on nÀkymÀt spa / uima-altaalle ja oleskelualueelle
TĂ€ysin varustettu jokaisella gadgetilla, jonka kokki haluaisi.
Aamiaishuoneessa on 4 aamiaistuolia
erillinen kahvin / baarin alue keittiön vieressÀ
Ruokailutila: ranskalaisilla ovilla on suuri pöytÀ, johon mahtuu 8 paikkaa
Ruokailutila: unohdetaan spa- / uima-altaan reunalla
KylpylÀ / uima-allas: Uusi Weber-grilli, 2 lepotuolia
Ulkouima sohva, jossa on kaksi sovitettua tuolia
Autotalli: 2 autoa