3 makuuhuonetta / 2 kylpyhuonetta kotiin rauhallisella, ystävällisellä S. E. naapurustossa. Siinä on kaikki mitä tarvitset rentouttavaan oleskeluun, mukaan lukien suuri kaksinkertainen erä suuri ulkoiluun. Talo sijaitsee keskeisellä paikalla ja tarjoaa helpon pääsyn kaikkiin mukavuuksiin, kuten Publixin päivittäistavarakauppoihin, ravintoloihin, teattereihin, pankkeihin, parvekeihin ja salongeihin. Koti on varustettu pesukone ja kuivausrumpu, liesi, jääkaappi, hiustenkuivaaja jokaisessa kylpyamme, Keski-ilma ja lämpö, langaton internetyhteys, kaapeli ja puhelin paikallispuhelut, autokatos ja ylimääräinen asema takana kiinteistön suuri veneitä ja RV .
Talo sijaitsee keskeisellä paikalla helposti kaikkien tärkeimpien nähtävyyksien ja toiminnan, kuten 20 minuuttia Ocala National Forest suuri camping, ratsastus ja zip vuori. Se on noin. 70 kilometriä Daytonan ja Ormondin rannoille, 86 kilometriä St Augustinen rannalle. Persianlahden puolella; noin 40 kilometriä Crystal River ja Kings Bay. (Hyvät alueet, joilla voi seurata manaanit ja delfiinit). Talo on 7 kilometrin päässä kuuluisasta Silver Springs National Park kanssa maailmankuulu lasinen pohja veneitä ja 7 kilometriä vesipuistoon samoin. Se on noin. 1-2 tuntia useimmista tärkeimmistä nähtävyyksistä, kuten Disney World, Bush Gardens, Epcot, Universal Studios ja Kennedy Space Center.
Ocala on monia järviä, jokia ja valtion puistot nauttia. Alueella on paljon kalastusta, retkeilyä ja retkeilyä. On yli 500 hevosviljelytiloja; monet avoinna retkiä ja ratsastusta varten. Ocala tunnetaan maailman hovipääkaupungiksi.
Joten jos haluat käydä kansallispuistoissa, käydä Indy Car -kiertueilla, käydä huvipuistossa, osallistua Equine-näyttelyihin tai vain rinteisiin. Tässä kodissa on kaikki mitä tarvitset erinomaiseen oleskeluun.