Koko loma-asunto

A whole rental villa / Isumi-gun Chiba

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan A whole rental villa / Isumi-gun Chiba valokuvagalleria

3 makuuhuonetta, työpöytä, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Oleskelualue
Yksityiskohta ulkoa
Uima-allas
Ulkoalueet

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta125 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Isumi-gun, Chiba
  • Place, Onjukun ranta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Moon-puiston autiomaa
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Japanin, Espanjan ja Meksikon välisen liikenteen ja ystävyyden syntymämonumentti
    ‪16 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

A whole rental villa / Isumi-gun Chiba

This is a rental villa You can also use the private pool jacuzzi tennis court pickleball court and BBQ
About 15 hours from Tokyo the outer Boso area of Chiba Prefecture offers a panoramic view of the Pacific Ocean
The white sand beaches and blue sea that stretch out as far as the eye can see are very beautiful even among Chiba Prefecture
Long ago the sea of Onjuku was known as one of the three major female divers areas in Japan along with IseShima and Noto and was bustling with many female divers fishermen and tourists
Onjuku Garden Villa was born in this quiet and tranquil town with its rural mountains and sea where the summers are cool and comfortable and the winters are warm and calm / This is a rental villa You can also use the private pool jacuzzi tennis court pickleball court and BBQ
Please come and spend time with your family and friends

If you would like a receipt that is compatible with the invoice system, please contact the property directly.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Minamiboson puolikansallispuisto. Mökissä tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Minamiboson puolikansallispuisto ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Onjukun ranta
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 125 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1254392

A whole rental villa / Isumi-gun Chiba – arvostelut