Huoneistohotelli

HOTEL Flarito IZU OSHIMA

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan HOTEL Flarito IZU OSHIMA valokuvagalleria

Saunassa on puiset lauteet, katosta roikkuva pata ja seinällä oleva kello.
Moderni keittiö, jossa on vihreät laatat, puiset jakkarat ja riippuvalaisimet.
Tilava aula, jossa on vastaanottotiski, oleskelualue ja suuret ikkunat, joista avautuu näkymä merelle.
Moderni hotellihuone, jossa on suuri ikkuna, taulu-tv ja oleskelualue, jossa on sohvia ja sohvapöytä.
Moderni kylpyhuone, jossa on suuri ikkuna, kylpyamme ja peileillä varustettu pesuallas.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
2-7-3 Motomachi, Oshima-machi, Tokyo, 100-0101
  • Place, Kobohaman ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Motomachin satamalaituri
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Motomachi Hamanoyu -kylpylä
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, Oshima (OIM)
    ‪7 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Neljän hengen huone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty, valtamerinäköala (Bunk Bed Room)

  • Näkymä merelle
  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 5 henkilöä
  • 4 kerrossänkyä (74–100 cm leveää) ja 1 vuodesohva (74–100 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty, valtamerinäköala (Sofa Bed Room)

  • Näkymä merelle
  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 2 vuodesohvaa (74–100 cm leveää)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

HOTEL Flarito IZU OSHIMA

Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Jokaisessa huoneistossa on keittonurkkaus, jossa on mikroaaltouuni, sekä hiustenkuivaaja ja suihku. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi. Erillinen yksityinen kylpyhuone ja siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
HOTEL Flarito IZU OSHIMA tarjoaa 24 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja. Huoneissa on keittonurkkaus, jossa on mikroaaltouuni.

Huoneissa on erilliset yksityiset kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Siivous on saatavilla pyynnöstä.

HOTEL Flarito IZU OSHIMA sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Motomachin satamalaituri. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Tässä 2 tähden huoneistohotellissa on 24 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, mikroaaltouunin ja suihkun
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Motomachin satamalaituri ja Motomachi Hamanoyu -kylpylä
HOTEL Flarito IZU OSHIMA tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneistohotelli on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittonurkkaus

  • Mikroaaltouuni
  • Minijääkaappi

Kylpyhuone

  • 1 erillinen yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu pyynnöstä
  • Vastaanotto avoinna osan vuorokaudesta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 24 majoitustilaa
  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 6.00–22.00
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 6.00–22.00.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

HOTEL Flarito IZU OSHIMA – arvostelut