Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

2 Bedroom Apartment in Pitigliano

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 2 Bedroom Apartment in Pitigliano valokuvagalleria

Ulkoalueet
Älytelevisio
Sisätilat
2 makuuhuonetta, työpöytä, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, kahvin-/teenkeitin

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä64 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Pitigliano, Provincia di Grosseto
  • Duomo di Pitigliano (katedraali)
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Antico Ghetto ja Pitiglianon synagoga
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Orsinin palatsin museo
    ‪3 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

2 Bedroom Apartment in Pitigliano

Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja poreallas
Poreallas ja ilmainen aamiainen kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, älytelevisio ja kahvin-/teenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on älytelevisio. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit.

Tässä huoneistossa käytössäsi on poreallas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Duomo di Pitigliano (katedraali). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, olohuone ja ruokailualue
  • Ilmainen aamiainen saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Duomo di Pitigliano (katedraali) ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Orsinin palatsin museo
Asiakkaille tarjotaan ilmainen aamiainen.

Tämä huoneisto on savuton.

Asiakkaille tarjoillaan ilmainen aamiainen.

Majoittaja

Anna

Puhutut kielet

Englanti, italia ja venäjä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Ruokailu

  • Ilmainen aamiainen saatavilla
  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Työtilat

  • Työpöytä
  • Työtuoli

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 64 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

2 Bedroom Apartment in Pitigliano – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

10/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

10/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

10/10 Loistava

Sara

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Appartamento curatissimo in ogni dettaglio. Molto pulito e accogliente. Proprietari gentilissimi. Ci hanno piacevolmente sorpreso alcune delicatezze, come gli snack e il caffè a disposizione.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2024