Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Brisa do Atlântico" house

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Brisa do Atlântico" house valokuvagalleria

Sisätilat
Televisio
Sisätilat
Mikroaaltouuni, uuni, liesi
Sisätilat

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Ponta Delgada, Açores
  • Place, Kaupungin portit
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Senhor Santo Cristo dos Milagresin pyhäkkö
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Ponta Delgadan kaupungin portti
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Airport, Ponta Delgada (PDL-Joao Paulo II)
    ‪4 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Brisa do Atlântico" house

Pyykinpesutilat ja grillejä kuuluvat tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin. Loma-asunnossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, pyykinpesukone, mikroaaltouuni ja televisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Santuario Nossa Senhora da Esperanca. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja parveke
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Santuario Nossa Senhora da Esperanca ja Azorien sotamuseo
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Ruoka ja juoma

  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarhakalusteet

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 4744

Brisa do Atlântico" house – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

9,0/10

Siisteys

9,0/10

Palvelut/mukavuudet

8,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Erica

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The host was so wonderful! We had a great stay. Everything was updated and super clean. Apartment comfortably slept the 4 of us and there was a pullout sofa if needed. Kitchen was fully stocked. It was about a 10-15 minute walk to the centre and we were always able to fine parking on the street. I would highly recommend staying here.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Beenish F.

Hyvää: Siisteys
The hostess was very helpful and property was clean.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Laurence

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Palvelut/mukavuudet
Na
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Jess A.

Hyvää: Siisteys

Great stay !

Thanks Sonia for everything ! It was a great place and she was helpful from beginning to end. No complaints the vacation was a great success and her home was lovely we will definitely be back again soon.
Yöpyi 12 yötä helmikuussa 2025