Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Terraced house, 50 sqm, 2 bedrooms
Loma-asunto, jossa on keittiö ja patio
Tämä savuton loma-asunto tarjoaa pysäköinnin. Loma-asunnossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja terassi. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Rerikin ranta. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pation ja jääkaapin
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rerikin ranta ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Heimatmuseum
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Suihku
Viihdetarjonta
Kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Patio
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 50 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
FD_FEONDI_1046_65
Terraced house, 50 sqm, 2 bedrooms – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 7 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 7 arvostelua
8–Hyvä
3
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 7 arvostelua
6–OK
2
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua
2–Hirveä
0
9,2/10
Siisteys
Arvostelut
6/10 OK
Steffen D.
9.8.2025
Schlüssel lag da wie verabredet,Grundaustattung war da, Spärlich ausgestattet in Sachen besteckSauberkeit is ausbaufähigUnterlagen Kurtaxe waren nicht da
Steffen D.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2025
8/10 Hyvä
Claudia T.
30.7.2025
Hyvää: Siisteys
Die Wohnung war in soweit ok. Allerdings waren nur 3 Staubsauger für ca. 20 Wohneinheiten zur Verfügung. Wenn man mit Hunden reist, ist der im Dauereinsatz. Das ist definitiv zu wenig.
Claudia T.
Yöpyi 10 yötä heinäkuussa 2025
8/10 Hyvä
Nicole P.
16.7.2025
Hyvää: Siisteys
Wir haben unseren Aufenthalt sehr genossen. Die Wohnung war sauber und gut eingerichtet. Uns hat nichts gefehlt. Die abgezäunte Terasse war perfekt für unseren Hund. Auch die Lage passte für uns- etwas weg vom Trubel, dennoch alles gut zu Fuß erreichbar. Der Hundestrand an der Teufelsschlucht ist sehr weitläufig und empfehlenswert. 10 Min zu Fuß. Wir kommen gern wieder.
Nicole P.
Yöpyi 9 yötä heinäkuussa 2025
10/10 Loistava
Andreas Z.
9.7.2025
Hyvää: Siisteys
Alles Top
Alles super.
Andreas Z.
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2025
10/10 Loistava
Sebastian S.
29.6.2025
Hyvää: Siisteys
Sehr Toller Aufenthalt
Wir hatten einen sehr tollen Aufenthalt , es hat alles gepasst. Die Unterkunft war sehr sauber und es war alles vorhanden was man braucht.
Sebastian S.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2025
8/10 Hyvä
Manfred K.
18.6.2025
Hyvää: Siisteys
Gute, ruhige Unterkunft, leider etwas abseits gelegen.