Koko loma-asunto

Villa Angelo

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Angelo valokuvagalleria

Ulkopuoli
Huvila, useita makuuhuoneita | Olohuone | Televisio
Huvila, useita makuuhuoneita | Olohuone | Televisio
Huvila, useita makuuhuoneita | Huoneen varustelu
Huvila, useita makuuhuoneita | Huoneen varustelu

Koko koti

8 kylpyhuonetta16 henkilöä500 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Cocumella 7, Sant'Agnello, NA, 80065
  • Place, Corso, Italia
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Piazza Lauro
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Piazza Tasso
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)
    ‪64 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Angelo

Huvila, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Corso, Italia
Kiertoajelu-/lippupalvelu, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän savuttoman huvilan palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta. Huvilassa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on televisio, satelliittikanavat sekä 8 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone/kuivausrumpu.
Huvila tarjoaa 8 ilmastoitua huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on patio. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 4 tähden huvilan huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, sadesuihkupää, bidee ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Satelliittikanavat takaavat viihteen.

Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Corso, Italia. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 4 tähden huvilassa on 8 huvilaa. Huvilassa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 8 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat kielitaitoinen henkilökunta ja terassi
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Corso, Italia ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Napolinlahti
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja kielitaitoisen henkilökunnan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Rajoitettuja pysäköintipaikkoja on saatavilla.

Tämä 4 tähden huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Syöttötuoli
  • Vauvan matkasänky

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 8 yksityistä kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihkupää
  • Sampoo

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • Televisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku

Yleistä

  • 8 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 60 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 20.00–0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 700 EUR per yöpyminen
  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 4.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Siivousmaksu: 250 EUR per majoitustila per viikko (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 60 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–0.00

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata syöttötuolin
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Villa Angelo Villa
Villa Angelo Sant'Agnello
Villa Angelo Villa Sant'Agnello

Villa Angelo – arvostelut