*** Katso myös toinen kotini viitenumerolla 1071348 ***
TyylikÀs 2200 neliömetrin kodimme on sisustettu rantalomökityylillÀ, eklektisella sekoituksella nuhjuista tyylikkyyttÀ ja vintage-kappaleita. Se istuu korkealla suurella erÀllÀ vain 6 kodin yksityisellÀ kadulla lÀhellÀ Phillippi CreekiÀ kaikine upeine lintuineen ja villielÀineen. Aja tai pyörÀile Siesta Keyen, Amerikan nro 1 -rannalle jo useita vuosia (10 minuuttia autolla) tai kÀy upeaan upeaan UTC-ostoskeskukseen, lukuisiin suunnittelijoiden nimiin sekÀ kaikkiin Amerikan suosikki tuotemerkkeihin. Tamiami Trailin lukuisat monipuoliset ravintolat ovat yhtÀ lÀhellÀ, monet tarjoavat palvelun. Tai vain rentoutua omassa trooppisessa paratiisissa, kuohuviini lÀmmitetty suolavesiallas (vÀhemmÀn kemikaaleja, silmiin ja iholle), tÀysin suojattu ulkosalla syömÀllÀ, iso kaasugrilli erinomaisille paikallisille merenelÀville ja tilava turvatarkastus Lanai! (Ei vikoja tai muita ei-toivottuja kÀvijöitÀ!)Allasta ei unohdeta, ja koko piha on vehreÀn trooppisen maiseman ympÀröimÀ.
Upea ranta: http: // www. CNN. com / 2011 / TRAVEL / 05/27 / paras. rantoja
Siesta BeachiÀ on pidetty useita vuosia Amerikan parhaana rannana ja se on vahvistanut sen, minkÀ olemme tunteneet jo vuosia. Hienolla valkoisella kvartsikidehiekalla on parantavia voimia, ja se on koti monille pesiville linnuille ja merikilpikonnille. Akvamariinivaltameri on lÀmmin toukokuuhun / kesÀkuuhun saakka ja pysyy marraskuuhun saakka. SÀÀnnöllinen aamukÀvely tÀllÀ upealla rannalla tai ystÀvÀn tai rakastajan kanssa jaettu auringonlasku on maaginen kokemus, jota ei koskaan pidÀ unohtaa. Julkisella rannalla on tÀydet mukavuudet ja se on kiireinen ja suosittu, mieluummin avaimen pohjoispÀÀhÀn, jossa ranta on rauhallinen. Voit viettÀÀ tunteja kirjan kanssa ja nauttia yksinÀisemmÀstÀ kokemuksesta. KylÀ on vain lyhyen kÀvelymatkan pÀÀssÀ kaikista mukavuuksista.
Makuuhuoneet: Kaikissa huoneissa on hienot lakanat ja mukavat vuoteet, kylpyhuoneet ovat kaikki valkoisia laattalattialla ja kaikilla uusilla varusteilla. MeillÀ on kaapit tÀynnÀ pyyhkeitÀ ja lakanoita, peitot talveksi, riittÀvÀsti lisÀvuodetta 6 hengelle mukavasti nukkumiseen.
MeillÀ on pinnasÀnky ja syöttötuoli.
Keittiö ja ruokailutila: Kun pysymme talossa, viihdytÀmme monia paikallisia ystÀviÀmme ja perhettÀmme ja voimme helposti syöttÀÀ 8 sÀÀnnöllisesti, meillÀ on paljon kattiloita ja pannuja sekÀ astiat / ruokailuvÀlineet! Toisin kuin keskimÀÀrÀinen vuokra, tÀmÀ on perheemme perÀÀntyminen ja 6 lapsen kanssa sen on oltava suuressa mittakaavassa! Voit pysÀköidÀ 5 tai 6 autoa asemalle, ja suurin osa vieraista on sitÀ mieltÀ, ettÀ ei ole tarvetta tai halua mennÀ minne tahansa, kun asut uima-altaan ympÀrillÀ. Ainoa ongelma on, ettÀ olemme tÀÀllÀ liian rento ja et koskaan tee kaikkia suunniteltuja matkoja! Hinnat noteerataan Ison-Britannian puntina ja sisÀltÀvÀt verot, uima-altaan lÀmmön, kaapelin ja WiFi. HyvÀksymme Yhdysvaltain dollarin sekit, mutta kaikki muut kansainvÀliset maksut on suoritettava turvallisella verkkopankilla, Paypalilla tai online-maksuilla.
VÀhintÀÀn 1 kuukauden vuokra voi olla voimassa tammi-huhtikuussa omistajan harkinnan mukaan. Jouluna pyydÀmme vÀhintÀÀn 2 viikon vuokraa.
On siivousmaksu 150 dollaria, joka voidaan maksaa dollaria lÀhdettÀessÀ tai vÀhentÀÀ vakuus / vahinko talletus, kysy vain omistajalta.