Koko loma-asunto
Villa Azzurra
5.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Villa Azzurra valokuvagalleria





Koko koti
5 makuuhuonetta8 henkilöä271 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
Tutustu alueeseen

Velog Jože 37, Tar-Vabriga, 52465
- Cossetto WineryPlace, Cossetto Winery7 min ajomatka
- Lanternan rantaPlace, Lanternan ranta9 min ajomatka
- Spadicin rantaPlace, Spadicin ranta12 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villa Casa Tessa by Villas Guide
Tar
Villa Casa Tessa by Villas Guide
Tar
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen

Villa Maria by Interhome
Poreč/Tar
Villa Maria by Interhome
Poreč/Tar
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmastointi

Enchanting 3-BR Villa for 6, with Saltwater Pool
Tar
Enchanting 3-BR Villa for 6, with Saltwater Pool
Tar
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 6 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
6 arvostelua

2 bedroom cozy home in Tar-Vabriga
Tar-Vabriga
2 bedroom cozy home in Tar-Vabriga
Tar-Vabriga
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
4.9 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 8 arvostelua
4,9
Poikkeuksellisen hyvä
8 arvostelua

Beautiful home in Tar
Tar
Beautiful home in Tar
Tar
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 4 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
4 arvostelua

Wonderful private villa for 4 people with A/C, WIFI, private pool, TV and terrace
Poreč
Wonderful private villa for 4 people with A/C, WIFI, private pool, TV and terrace
Poreč
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Villa Azzurra
Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huvilassa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, satelliittikanavat sekä pyykinpesukone ja ruokailualue.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Huoneissa on oleskelualue ja myös työpöytä. Tämän 5 tähden huvilan huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku.
Tämä huvila tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Taulutelevisio, satelliittikanavat.
Tässä huvilassa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Cossetto Winery. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan). Huvilassa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja ruokailualue
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
- Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cossetto Winery ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Baredinen luola
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen ulkouima-altaan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 5 tähden huvila on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Aurinkotuoleja uima-altaalla
- Kauden mukainen ulkouima-allas
Internet
- Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Perheystävällinen
- Ilmainen vauvansänky
Keittiö
- Astianpesukone
- Kahvin-/vedenkeitin
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
- Uuni
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 5 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- Erillinen kylpyamme ja suihku
- Pyyhkeet saatavilla
- Saippua
- Sampoo
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Erillinen oleskelualue
- Erillinen ruokailualue
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio ja satelliittikanavat
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Työtilat
- Työpöytä
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- 2 lemmikkiä yhteensä
- Maksu: EUR 30 per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikit: 30 EUR per lemmikki per päivä
- Korkeintaan 2 lemmikkiä
- Rajoituksia sovelletaan
- Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
- Ilmaiset vauvansängyt!
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 1500 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.10 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.55 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.60 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.80 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 250 EUR per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 30 EUR per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä toukokuusta syyskuuhun.
- Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Villa Azzurra Villa
Villa Azzurra Tar-Vabriga
Villa Azzurra Villa Tar-Vabriga