Al Canal Regio

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Al Canal Regio valokuvagalleria

Tiilestä rakennettu rakennus, jossa on suuri lasiovi, joka johtaa sisätilaan. Sisällä on ruokailutila, jossa on pöytä ja tuoleja.
Hotellihuone, jossa on suuri sänky, oleskelualue tuolilla, pöydällä ja peilillä.
Kodikas huone, jossa on sohva, ruokapöytä ja useita jakkaroita.
Huoneessa on pyöreä peili, kaksi tuolia, pieni pöytä, sohva ja metallinen hylly.
Tilava olohuone, jossa on suuri ikkuna, ruokapöytä ja kirjahylly.

Arvostelut

6,8 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla
  • Huonepalvelu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Cannaregio 3632/a, Venice, VE, 30122
  • Place, Canal Grande
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Ca' d'Oro Giorgio Franchettin palatsi
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Venetian Ghetto
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)
    ‪41 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone, 1 parisänky

  • 15 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone, näköala kanavalle

  • Näkymä kanavalle
  • 18 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Paritalo

  • 25 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen superior-huone, patio

  • Näkymä puutarhaan
  • 18 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen economy-huone (yksi tai kaksi sänkyä) (small)

  • 12 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen superior-huone, 1 makuuhuone

  • 20 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen superior-huone, näköala kanavalle

  • Näkymä kanavalle
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huoneisto, 1 makuuhuone, lisärakennuksessa

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huoneisto, 1 makuuhuone, keittotila, lisärakennuksessa

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Al Canal Regio

Concierge-palvelut, kiertoajelu-/lippupalvelu ja tallelokero vastaanotossa kuuluvat tämän savuttoman affittacameren palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Al Canal Regio tarjoaa 11 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Vuoteissa on untuvapeitot. 30-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää, bidee ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Mikroaaltouuni, jääkaappi ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä.

Al Canal Regio on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fondamenta Nuove. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät concierge, kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Fondamenta Nuove ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta
  • Kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle, kuljetukset majoituspaikasta rautatieasemalle ja risteilyterminaalikuljetukset saatavilla maksusta
Al Canal Regio tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja concierge-palvelut. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle (saatavilla ympäri vuorokauden), risteilyterminaalikuljetukset ja kuljetukset majoituspaikasta rautatieasemalle ovat saatavilla lisämaksusta. Al Canal Regio tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös huonepalvelun (rajoitettuina aikoina) ja tallelokeron vastaanotossa.

Tämä 4 tähden affittacamere on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia buffetaamiaisen joka päivä klo 8.30–10.30.
Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) on käytettävissä.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella; alennuksia saatavilla
  • Ympärivuorokautinen kuljetus lentokentälle pyynnöstä lisämaksusta
  • Ympärivuorokautinen kuljetus rautatieasemalle (lisämaksusta)
  • Rautatieasemakuljetus pyynnöstä
  • Risteilyterminaalikuljetukset (lisämaksusta)

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla buffetaamiainen lisämaksusta klo 8.30–10.30; 12,50 EUR per henkilö

Perheystävällinen

  • Jääkaappi (pyynnöstä)
  • Mikroaaltouuni (pyynnöstä)
  • Vauvansänky huoneessa

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
  • Tallelokero vastaanottotiskillä

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Ei siivouspalvelua
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut

Ulkotilat

  • Veden äärellä

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin

Muuta

  • 1 rakennus
  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Ilmainen vauvansänky
  • Lakanat saatavilla
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hammasharja ja -tahna pyynnöstä
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • 30–tuumainen taulutelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ruoka ja juoma

  • Huonepalvelu (rajoitetut ajat)
  • Ilmainen pullovesi
  • Jääkaappi (pyynnöstä)
  • Mikroaaltouuni (pyynnöstä)
  • Minibaari
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi
  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Turvalokero
  • Työpöytä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 8.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset risteilyterminaalilta, lentokentältä ja rautatieasemalta (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 48 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–15.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 15.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Venetsiaan päästäkseen vierailijoiden on maksettava joinakin päivinä vuodesta pääsymaksu 5–10 EUR per henkilö per päivä. Venetsiassa yöpyviltä ei maksua veloiteta. Asiakkaiden tulee pyytää maksusta vapautumiseen oikeuttava voucher etukäteen ja esitettävä se henkilöllisyystodistuksen kanssa saavuttaessa. Voit tarkistaa päivämäärät, joita maksu koskee, ja anoa maksusta vapautusta osoitteessa cda.ve.it/en/.
Jos varaat yöpymisen Venetsiassa, ole hyvä ja käy #EnjoyRespectVenezia-sivulla saadaksesi tärkeää tietoa muun muassa kaupungin säännöistä.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 10 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
  • Kaupungin perimä vero: 1.1.–31.1. välisenä aikana 1.00 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.50 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.2.–31.12. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.70 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 12.50 EUR per henkilö
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 125 EUR per ajoneuvo

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, turvajärjestelmä ja ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Al Canal Regio tarjoaa kuljetukset risteilyterminaalilta, lentokentältä ja rautatieasemalta (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon 48 tuntia ennen saapumista antaaksesi saapumistietosi. Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 8.00–15.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 15.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027042B4UDII8JH7, IT027042B4WR3VXUFB, IT027042B4YKW99MRC
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Yksi korkeintaan 10 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Al Canal Regio
Al Canal Regio Condo
Al Canal Regio Condo Venice
Al Canal Regio Venice
Al Canal Regio Hotel Venice
Al Canal Regio Venice
Al Canal Regio Affittacamere
Al Canal Regio Affittacamere Venice

Al Canal Regio – arvostelut

Arvostelut

6,8
Arvosana 10 - Loistava. 69 kautta 290 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 85 kautta 290 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 57 kautta 290 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 37 kautta 290 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 42 kautta 290 arvostelua

7,4/10

Siisteys

7,0/10

Henkilökunta ja palvelu

6,2/10

Palvelut/mukavuudet

6,6/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Lorena

The top
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jamil Laurice

Hyvää: Palvelut/mukavuudet
Perfect location
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Kate

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Amazing location and view of the canal. Had everything we needed. Would stay here again
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Elizabeth

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
It was nice and quiet, but walkable to everything we did. Tucked right off one of the main streets so lots of options available nearby.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Eddie

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Closer to everything, ez to get from train station I would stay again
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Yaidelyn

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Decent property, close to many locations
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Tova

Hyvää: Siisteys
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Great location , rooms need some TLC , beds are uncomfortable !
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

louise

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
staff great. property just off busy street with a supermarket, bars, restaurants, church and quiet of an evening. breakfast good value, fresh. rooms average but plenty fresh towels and toileyries
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Madison

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
We had a fabulous stay. The property was very clean. Staff was nice. Beds were super comfortable. Thank you!!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Wai Wa

Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Good
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Kelly

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean and kind!
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Fabrizio

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean and nice room, staff available only until 3 pm
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Thomas

Hyvää: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hotel is a jewel that’s hard to find, but once there great location. Property runs pretty much staff less. Bathroom extremely small with no space to put toiletries. Miniature shower with half door (flooded ) Overall would return.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Lana

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Our stay in Venice.

The weather was beautiful and having a courtyard with chairs and table allowed us to sit out in the sun but also enjoy the evening times. Staff were friendly & welcoming, the cleaner done a fantasy job of keeping the room clean & tidy plus replacing all the stuff we needed.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Shabby hotel -

Very shabby hotel, lots of damages, leaking toilets and water damage everywhere, not possible to use courtyard, super friendly service.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

walied

Hyvää: Siisteys
Huonoa: Huoneen mukavuus
Air conditioning not working and it was hot July weather.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Steen

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Garden
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Michelle

Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Not at all what the picture looked like, disappointing accommodations for the price….
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The location is good. The room was clean but a bit odd over 2 floors. The reception team were very helpful. Breakfast was disappointing in terms of lack of options and quantity. Overall the room was clean and functional.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Jill

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The place was relatively clean but some dust under the furniture. Great location to restaurants and shopping. Grocery store right around the corner. Hotel is not easy to find. Small room for 4 people. Prices are high for the amenities.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Christine

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Was very quiet and loved the little garden to sit outside. Photos are a bit deceiving. Our room was for 4. Washroom had water damage so the walls needed renovation.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

jon

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
It was a nice quiet hotel our room had a canal view. The bathroom was very small. The tv was very small.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Renee

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Happy Family, Happy Life

We had a seven day trip to Venice and stayed in a different hotel each night, this was my son‘s favorite. I agree, this was a fantastic location and beautiful accommodations. My favorite part about this location was the organic CSA right around the corner to get some fresh fruit and vegetables to counter eating out so much. Picture of hours for the CSA a block away. Called Farm.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

fabio

Hyvää: Huoneen mukavuus
It was a simple hotel which one would pay half of the price but not the price I paid.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Guillermo

Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
The hotel was good, not bad but as others without 24/7 check in there is the potential for a problems. Our room had no towels but we can't do nothing due that no one was at the reception when we got in.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024