Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

MY HOUSE APARTMENT GIUDECCA

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan MY HOUSE APARTMENT GIUDECCA valokuvagalleria

Ulkoalueet
Yksityiskohta ulkoa
Televisio
2 makuuhuonetta, työpöytä, äänieristys, ilmainen Wi-Fi
Jääkaappi, uuni, liesi, kahvin-/teenkeitin

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Venezia, Città Metropolitana di Venezia
  • Place, Giudecca 795
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Bacino San Marco
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Place, Pyhän Markuksen tori
    ‪25 min kävelymatka‬
  • Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)
    ‪41 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

MY HOUSE APARTMENT GIUDECCA

Tämä savuton huoneisto tarjoaa terassin ja internetyhteyden. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, televisio ja kahvin-/teenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on kalusteina työpöytä ja ruokailupöytä. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Giudecca 795. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, olohuone ja ruokailualue
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Giudecca 795 ja Le Zitelle
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Terassi

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Äänieristys

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
On certain dates of the year, visitors must pay an access fee of EUR 5-10 per person per day to enter Venice. Those with accommodation in Venice are exempt from paying this. Guests must however request an exemption voucher in advance and present it with an identity document on arrival. To check affected dates, fees and request an exemption, visit cda.ve.it/en/.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027042C2JE96KUOS

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

MY HOUSE APARTMENT GIUDECCA – arvostelut