Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Beautiful 1BR Apartment Near Prater Park
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Beautiful 1BR Apartment Near Prater Park valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 kylpyhuone3 henkilöä40 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Stuwerstraße 17, Vienna, Vienna, 1020
- Place, Wienin messukeskus6 min kävelymatka
- Place, Prater8 min kävelymatka
- Place, Pyhän Stefanin katedraali6 min ajomatka
- Airport, Wien (VIE-Wienin kansainvälinen lentoasema)18 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Elegant 5BR Home Ideal for Families
Elegant 5BR Home Ideal for Families
3.8 kautta 5, Hyvä, 4 arvostelua
Hinta on 34 €
sisältää verot ja maksut
26.3.–27.3.
Tietoja majoituspaikasta
Beautiful 1BR Apartment Near Prater Park
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu express-uloskirjautuminen. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Prater. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, jääkaapin ja lieden
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen virtuaalisen vastaanoton
- Sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Prater ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ernst Happel -stadion
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön express-uloskirjautumisen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.








