Koko huoneisto

Cityrooms Vienna

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Cityrooms Vienna valokuvagalleria

Kaksin kerroin olevat puiset ovet, joiden yläpuolella on puoliympyrän muotoinen holvikaari, ja ovia reunustavat valkoiset pylväät.
Neutraleilla sävyillä verhoiltu sohva, jossa on kaksi koristetyynyä, yöpöytä lampun kanssa ja ruukkukasvi huoneessa, jossa on puulattia.
Pieni, siististi järjestetty makuuhuone, jossa on yksi sänky, tuoli, pieni pöytä ja ruukkukasvi.
Keittiössä on mikroaaltouuni, kahvinkeitin ja ikkuna, josta on näkymä.
Käytävällä on patteri, seinällä taulu ja ovi, joka johtaa huoneeseen, jossa on sänky ja ikkuna, jossa on verhot.

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Schönbrunner Strasse 188, Vienna, Vienna, 1120
  • Place, Raimund Theater (teatteri)
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Mariahilfer Straße
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Schönbrunnin linna
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Wien (VIE-Wienin kansainvälinen lentoasema)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto, keittiö

  • 37 m²
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Huoneisto, keittotila

  • 22 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Comfort-huoneisto, keittiö

  • 40 m²
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Cityrooms Vienna

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, astianpesukone ja keittiösaareke. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, kaapelikanavat sekä vuodesohva ja oleskelualue. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Cityrooms Vienna tarjoaa 3 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on oleskelualue ja niissä on kalusteina parisängyn kokoinenvuodesohva ja työpöytä. Vuoteissa on pillowtop-patjallinen sänky-patjat. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, kaapelikanavat.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Cityrooms Vienna sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Schönbrunnin linna. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 3 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pillowtop-patjallisen sängyn ja vuodesohvan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Naschmarkt (tori) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Wiener Stadthalle
Cityrooms Vienna tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköintipaikkoja saatavilla majoituspaikan alueen ulkopuolella (EUR 10 per päivä)
  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint 1 paikka/majoitustila)

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittiösaareke
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Lisä-/varavuode: EUR 15 per yö
  • Pillowtop-patja
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja kaapelikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua
  • Paikallisia karttoja
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä

Sijainti

  • Lähellä metroasemaa
  • Lähellä rautatieasemaa

Tekemistä

  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 3 majoitustilaa
  • Toisiinsa yhteydessä olevat majoitustilat saatavilla

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse aikaisintaan 72 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, turvalokero

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 2 korkeintaan 7 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 15 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 10 EUR per päivä (50 metrin päässä)
  • Lisävuode: 15 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Enintään 2 korkeintaan 7 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita on saatavilla (saatavuuden mukaan), ja niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Cityrooms Vienna Apartment
Cityrooms Vienna
Cityrooms Apartment
Cityrooms Vienna Vienna
Cityrooms Vienna Apartment
Cityrooms Vienna Apartment Vienna

Cityrooms Vienna – arvostelut

Arvostelut

8,6

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 11 kautta 28 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 15 kautta 28 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 28 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 28 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 28 arvostelua

8,6/10

Siisteys

8,8/10

Henkilökunta ja palvelu

8,8/10

Palvelut/mukavuudet

8,8/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Taylan Ozgur

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Apartment was clean enough and very close to the metro, area was quiet and has couple of big markets for shopping, we had good time during our stay.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Amy

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Was really pleasantly surprised by how clean it was and a super cute apartment.
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Concetta

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Very close to the u-bahn
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Steven

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
The room was very close to the subway station.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Jay

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

comfort on a busy street

We stayed here five nights just 200m from a U-bahn station that was just four stops from Karlsplatz,at the edge of the Inner city adjacent to the Wiener Staatsoper. The place is spacious, the bed was good, the couch was comfortable, and there were good grocery stores and restaurants in the area. The windows look out onto a major thoroughfare that has a lot of traffic noise beginning before dawn. Even so,we opened them up at night because there is no AC. A few missing amenities would have been helpful -- more toilet paper, some paper towels for the kitchen, and a wine corkscrew.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tsuyoshi

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
クラッシックなウィーンのアパートメントを堪能できる。 少しクラッシックな建物で上層階へのアクセスは階段のみだけれど、ホテルでは味わえない街に溶け込んでいく感覚が心地良い。 調理器具、食器、カトラリー、清掃用具は一通り備え付けられているしスーパーは歩いて一分のところにあるので非常に便利に暮らせる。 部屋は清潔。寝具も手入れが行き届いていて南京虫などもなし。ただ、シャワーブースの排水が時々駄々をこねる。排水口を足でタップすると流れが良くなるのであまり問題無し。 収納もクローゼット、チェスト、食器棚と十分にあり快適に暮らせる。
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Monika

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Gute Kommunikation. Check-in per Schlüsselbox problemlos. Gute Ausstattung der Küche. Matrazen bequem. Badezimmer mit Nachtlicht, was selten aber sehr praktisch ist. Lebensmittelsmarkt und U-Bahn Station nur 2 Minuten entfernt. Wir haben uns sehr wohl gefühlt, da es uns an nichts gefehlt hat.
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

いいホテル

洗濯機以外の生活に必要なものは全て揃っていました。全体的に新しく、清潔な部屋でした。 ウィーンは物価がとても高いですが、近くにスーパーがあるので、そこで食材を買ってキッチンで料理ができるので節約にピッタリのホテルでした。駅も近く、なかなか便利です。外食は1本で行ける西駅の近くのレストランが安いのでおすすめです。 次もまた泊まりたいです。
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Soeren

Hyvää: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Lage super. Großes Schlafzimmer. Hätte einmal saugen und Geschirrspülen mehr vertragen können
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jennie

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
My friends and I had such a lovely time staying at Cityrooms during our visit to Vienna. It's spacious and there's a Billa (grocery store) and the U-Bahn station just a stone's throw away from the apartment which makes travelling very convenient! We would definitely stay here again if we come back to visit.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Oliver

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Das Appartement ist etwas von der Innenstadt entfernt hat aber eine prima U-Bahn Anbindung, so dass man in ein paar Minuten mittendrin ist. Es ist sehr geräumig, hat eine prima Ausstattung und ist sehr sauber und modern eingerichtet. Die Straße ist etwas laut, aber bei geschlossenen Fenstern lässt es sich aushalten. Das Preis Leistungsverhältnis ist für Wien supergut. Zum Joggen sind es nur 1,2 km zum Park Schönbrunn! Wir wurden außerdem sehr freundlich und entgegenkommend empfangen!!
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Sauberes schönes Apartment

Sauberes, schönes Apartment. Gute Verkehrsanbindung.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Charlie

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Nice apartment for a good price.

We stayed 5 days in Vienna and we had a great time, the hotel is well located right next to the metro station, a market and small shops, the lady in charge of the apartment was extremely nice and helpful, the room spacious and comfortable and also very clean, we'd definitely consider this option for a future visit to this beautiful city.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat

Apartment in guter Lage

Apartment ist in der Nähe der U-Bahn Station und von einem Supermarkt, ist auch groß, Bad könnte größer sein. Nachteil ist, dass die Fenster direkt an eine viel befahrene Straße gehen und man diese in der Nacht nicht öffnen kann
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Zalán Zsolt

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Korrekt feltételek az árhoz viszonyítva.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Andreas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Großes Appartement in Citynähe

Das Appartment in einem weitgehend renovierten Altbauhaus ist modern und komfortabel eingerichtet und geräumig. Es verfügt über ein großes Wohn-/Schlafzimmer, ein Duschbad, eine kleine Küche und einen Vorraum für Garderobe etc. Die Wohnung kann gut geheizt werden. Sie liegt allerdings an einer stark befahrenen Straße, d.h. etwas Autolärm ist hörbar, wenn man bei offenem Fenster schlafen möchte. Die Verkehrsanbindung an die Wiener Innenstadt ist mit der U4 optimal, da die nächste Station in wenigen Minuten erreicht wird (Lengenfeldgasse). Auch die U6 hält dort. Die Bahnen fahren aller 3 - 7 Minuten und bis zum Karlsplatz beträgt die Fahrzeit keine 10 Minuten. Ein Lebenmittelmarkt befindet sich wenige Häuser weiter, auch andere Geschäfte sind in unmittelbarer Umgebung. Die Vermieterin ist sehr nett, kümmert sich persönlich um alles und fand auch eine Möglichkeit, unser Gepäck bis zum Abend abstellen zu können.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

非常に快適

メトロ4号線と6号線の乗り換え駅である レンゲンフェルトガッセ駅の直近ですので、ウィーン西駅・マイドリング駅・カールスプラッツ駅・シェーンブルン駅等への接続がよく、移動・観光に非常に便利です。 チェックイン時にオーナーと面談があり、入居手続きと設備の説明を受けるので、英語(もしくはドイツ語)でのコミュニケーション能力が必要です。 部屋は広く、清潔で、設備も新しく、非常に快適な滞在が送れます。 キッチンに調理器具・食器類がひととおり用意してあり、徒歩一分の距離にスーパーもありますので、自炊が可能です。 唯一の難点は、部屋が3階にあるのですが、建物にエレベーターがなく、チェックイン・チェックアウト時に荷物の上げ下ろしが大変なところです。
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus
Huonoa: Siisteys
Appartamento grazioso e completo, pulizia così così. Lo stabile in cui si trova lascia un po'a desiderare...zona ben servita e a due passi da Shonbrunn. Nel complesso il giudizii è positivo,ma di certo non eccellente
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Wir waren mit unseren zwei Kindern (11J, 13J) für zwei Nächte in Wien. Die Wohnung ist für drei perfekt, für uns vier war es mit dem Doppelbett und der Schlafcouch etwas unkomfortabel, da die Couch für zwei Personen doch recht eng ist. Ansonsten ist die Wohnung schön groß und hell und gut Ausgestattet. Auch die Lage war für uns toll, nur zwei Stationen mit der U-Bahn nach Schönbrunn und vier zum Karlsplatz.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

marco

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Ottima posizione Vicino alla metropolitana e raggiungibile pure in auto
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Charlie

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

High standards

I recently stayed there and was surprised by how high the standards was. The size of the apartment, facilities and cleanliness were fantastic. Very nicely located, few minutes from the underground station, supermarkets and cafes all walking distance. A little further up the road busier with banks, post office and more shops and restaurants. I will hope come back again if visiting Vienna.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Sabine

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

nettes Appartment in guter Lage

Die Wegbeschreibung, Organisation der Schlüsselübergabe, Bezahlung - war alles perfekt. Sehr freundliche Betreuung! Nettes Appartment in einem typischen Wiener Altbau. Super Lage - gleich bei einer U-Bahn-Station. Supermarkt ums Eck. Günstiger Preis - keine versteckten Nebenkosten (z.B. für Reinigung) Dieses Appartment würden wir wieder nehmen!
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat

Comoda stanza vicino al centro

Abbiamo soggiornato 3 giorni a Vienna in questo piccolo appartamento. L'appartamento è in un palazzo vicino al centro di Vienna. E' pulito con piccola cucina accessoriata, bel televisore ben riscaldato. L'accoglienza è stata ottima e la signora ci ha dato una cartina e tutte le informazioni necessarie. Unica pecca dell'appartamento è che il divano a letto (noi siamo in quattro, una coppia con due ragazzi di 13 e 16 anni) non è molto comodo.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Gürdal

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Delphine

Hyvää: Siisteys ja viestintä
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024