Lennot kohteesta Capestrano

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Capestrano

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 151 € ja yhdensuuntaisille lennoille 26 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Capestrano – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PSR
Perillä Turussa

Lennot Capestrano – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Capestrano – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Capestrano lähellä

My Suite Hotel

My Suite Hotel

4 out of 5
Località Sant'Antonio, L'Aquila, AQ
Hinta on 124 € per yö ajalle 2. kesäk. viiva 3. kesäk.
124 €
sisältää verot ja maksut
2.6.–3.6.
My Suite Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Piscina Comunale L'Aquila. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (91 arvostelua)
"Nice hotel, but a bit far from centre"

Arvosteltu 14.7.2023

My Suite Hotel
Best Western Hotel Parco Paglia

Best Western Hotel Parco Paglia

4 out of 5
Via Erasmo Piaggio 17, Chieti, CH
Hinta on 66 € per yö ajalle 8. kesäk. viiva 9. kesäk.
66 €
sisältää verot ja maksut
8.6.–9.6.
Best Western Hotel Parco Paglia on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Stadio Guido Angelini. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja kahvilan.
9/10 Wonderful! (322 arvostelua)
"Molto comodo e funzionale. Pulizia eccellente e personale disponibile"

Arvosteltu 18.5.2025

Best Western Hotel Parco Paglia
Dragonara

Dragonara

3 out of 5
Via Nenni 280, San Giovanni Teatino, CH
Hinta on 89 € per yö ajalle 23. toukok. viiva 24. toukok.
89 €
sisältää verot ja maksut
23.5.–24.5.
Dragonara sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Teatinalainen maatila. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
basic hotel
"Good basic hotel. Rooms are bit dated and need to renovation. Excellent restaurant. Breakfast ok. Friendly staff. Good parking place even for a van."

Arvosteltu 10.9.2017

Dragonara
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
SHotel

SHotel

4 out of 5
Via Po 86, San Giovanni Teatino, CH
Hinta on 82 € per yö ajalle 2. kesäk. viiva 3. kesäk.
82 €
sisältää verot ja maksut
2.6.–3.6.
SHotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Centro d'Abruzzo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Excelente hotel!
"Chegamos ao hotel tarde ( às 19:40) e fomos muito bem recebidos por Marco ( extremamente gentil). Quarto e banheiro excelentes. Estacionamento excelente! A única coisa que não dou nota 10 é o café da manhã ( fraquinho ). Jantamos no hotel ( era uma quarta-feira) e o restaurante estava muito cheio ..."

Arvosteltu 19.9.2024

SHotel
Alexander's Home

Alexander's Home

via Milano 32, Collecorvino, PE
Hinta on 58 € per yö ajalle 22. toukok. viiva 23. toukok.
58 €
sisältää verot ja maksut
22.5.–23.5.
Alexander's Home sijaitsee lähellä kohdetta Santa Maria del Lagon luostari. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja aamiainen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu hihnattomaan ulkoiluun tarkoitettu alue.
B & B SUPER PERFETTO
"tutto perfetto e confortevole!!"

Arvosteltu 25.7.2024

Alexander's Home
Hotel San Berardo

Hotel San Berardo

Via Borgo Unrra Casas snc, Pescina, AQ
Hinta on 69 € per yö ajalle 3. kesäk. viiva 4. kesäk.
69 €
sisältää verot ja maksut
3.6.–4.6.
Hotel San Berardo tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin. Tässä vuonna 2012 rakennetussa majoituspaikassa on 17 huonetta 2 kerroksessa. Jokainen huone tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
Hotelli kivassa pikkukaupungissa
"Hyvä hotelli pikkukaupungissa. Kaikki toimi hotellissa, vaikka siinä hiukan jo ikä näkyikin. Aamupala oli hyvä ja henkilökunta joustavaa ja mukavaa. Oli erityistarpeita vielä hotellista uloskirjautumisen jälkeenkin. Hotellilla myös muutama autopaikka vapaasti käytettävissä ja hotelli sijaitsee aivan ..."

Arvosteltu 26.4.2024

Hotel San Berardo
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Capestrano
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.