Lennot kohteesta Río Negro

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Río Negro

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 302 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Río Negro – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
BRC

Viihtyisimmät hotellit kohteen Río Negro lähellä

Nido del Condor Hotel & Spa

Nido del Condor Hotel & Spa

4.5 out of 5
Av. Bustillo Km. 6.9 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hinta on 157 € per yö ajalle 25.3. viiva 26.3.
157 €
25.3.–26.3.
Nido del Condor Hotel & Spa on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Lago Nahuel Huapi on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluvat ruoka- ja vesikulhot ja hihnattomaan ulkoiluun tarkoitettu alue.
9/10 Wonderful! (462 arvostelua)
Fantastic view and friendly personnel. Message was great!

Arvosteltu 4.1.2024

Avautuu uuteen ikkunaanNido del Condor Hotel & Spa
Alma del Lago Suites & Spa

Alma del Lago Suites & Spa

4.5 out of 5
Av. Bustillo 1,151 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hinta on 107 € per yö ajalle 11.3. viiva 12.3.
107 €
11.3.–12.3.
Alma del Lago Suites & Spa on saanut hyvää palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fenoglion suklaamuseo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 2 ravintolaa.
8,8/10 Excellent! (454 arvostelua)
Clean room. Great view. Nice facility. Note that the rooms do not have air conditioning. Yes, you can open the windows to cool the room at night, but the windows do not have screens. Hence, mosquitos come in. Rooms should have screens. Breakfast was OK, not stellar.

Arvosteltu 28.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanAlma del Lago Suites & Spa
Design Suites Bariloche

Design Suites Bariloche

4.5 out of 5
Av. Bustillo Km. 2.5 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hinta on 163 € per yö ajalle 15.3. viiva 16.3.
163 €
15.3.–16.3.
Design Suites Bariloche on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lago Nahuel Huapi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,8/10 Excellent! (898 arvostelua)
O que mais me agradou foi a gentileza dos funcionários. O quarto também estava impecável.

Arvosteltu 22.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanDesign Suites Bariloche
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Cristal

Hotel Cristal

4 out of 5
Mitre 355 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hotel Cristal sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Barilochen hallintokeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
8,4/10 Very Good! (420 arvostelua)
A internet foi péssima.

Arvosteltu 23.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Cristal
NH Edelweiss Bariloche

NH Edelweiss Bariloche

4 out of 5
San Martin 202 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hinta on 91 € per yö ajalle 13.3. viiva 14.3.
91 €
13.3.–14.3.
NH Edelweiss Bariloche on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Barilochen hallintokeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja ravintolan.
8,4/10 Very Good! (546 arvostelua)
Hyvä perhehotelli
Tosi toimiva perhehotelli. Hyvä sijainti mutta jos haluaa järvinäkymän kannattaa ottaa hotelli yksi kortteli lähempää järveä.

Arvosteltu 22.4.2019

Avautuu uuteen ikkunaanNH Edelweiss Bariloche
Llao Llao Resort Golf & Spa

Llao Llao Resort Golf & Spa

5 out of 5
Av.Bustillo KM 25 San Carlos de Bariloche Rio Negro
Hinta on 253 € per yö ajalle 6.4. viiva 7.4.
253 €
6.4.–7.4.
Llao Llao Resort Golf & Spa on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Puerto Pañuelo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 4 ravintolaa.
Avautuu uuteen ikkunaanLlao Llao Resort Golf & Spa
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Río Negro
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.