Lennot kohteesta Ploaghe

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Ploaghe

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 67 € ja yhdensuuntaisille lennoille 25 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Ploaghe – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OLB
Menopaluumatkan hinta
153 €
Perillä Turussa

Lennot Ploaghe – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Ploaghe – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Ploaghe lähellä

Best Western Hotel Blumarea

Best Western Hotel Blumarea

4 out of 5
Corso Italia n°143, Castelsardo, SS
Hinta on 80 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
80 €
per yö
18. toukok.–19. toukok.
Best Western Hotel Blumarea sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Asinaran lahti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, kuntokeskus ja rantabaari. Tässä vuonna 1965 rakennetussa 4 tähden majoituspaikassa on 52 huonetta 4 kerroksessa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot. Jokainen huone tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
9,4/10 Exceptional! (29 arvostelua)
"A"

Arvosteltu 4.10.2024

Best Western Hotel Blumarea
Pegasus Hotel

Pegasus Hotel

3 out of 5
Via Predda Niedda, 37 L, Sassari, SS
Hinta on 80 € per yö ajalle 21. toukok. viiva 22. toukok.
80 €
per yö
21. toukok.–22. toukok.
Pegasus Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Chiesa di Santa Maria di Betlem. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
7,8/10 Good! (203 arvostelua)
Excellent hôtel
"Notre sejour à été génial. Accueil très sympa gentille souriant et serviable. Le personnelle du restaurant sont au top et très professionnelle et tous les plats sont délicieux. La chambre très spacieuse ainsi que la salle de bain et très propre. Un grand avantage de l'hôtel c'est qu'il est à proximité ..."

Arvosteltu 18.4.2025

Pegasus Hotel
LH Pedraladda Resort

LH Pedraladda Resort

4 out of 5
Via Zirulia, 50, Castelsardo, SS
Hinta on 92 € per yö ajalle 5. kesäk. viiva 6. kesäk.
92 €
per yö
5. kesäk.–6. kesäk.
LH Pedraladda Resort sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Asinaran lahti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Lh Pedraladda
"Hotelli oli todella tilava ja iso. Siisti. Uima allas osasto tilava ja hyvä. Aamupala ok. Enemmän olisi voinut olla tarjottavaa. Herkku pöytä oli kyllä aivan riittävä. Konekahvi oli huonoa ja kone mehut. Huone oli siisti ja tarpeeksi tilava mallia superior. Hienot näkymät parvekkeelta merelle. Iso ..."

Arvosteltu 5.6.2024

LH Pedraladda Resort
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Carlo Felice

Hotel Carlo Felice

3 out of 5
Via Carlo Felice 50, Sassari, SS
Hinta on 101 € per yö ajalle 8. kesäk. viiva 9. kesäk.
101 €
per yö
8. kesäk.–9. kesäk.
Hotel Carlo Felice sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta PalaSerradimigni. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
"Loistava palvelu ja vielä loistavampi aamupala! Jaksoi hyvin pitkälle päivään."

Arvosteltu 5.9.2017

Hotel Carlo Felice
Hotel Leonardo Da Vinci

Hotel Leonardo Da Vinci

3 out of 5
Via Roma 79, Sassari, SS
Hinta on 135 € per yö ajalle 19. toukok. viiva 20. toukok.
135 €
per yö
19. toukok.–20. toukok.
Hotel Leonardo Da Vinci sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Giovanni Antonio Sannan kansallismuseo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja baari.
"Hotelli sijaitsi hyvässä paikassa. Aamukahvi mainio."

Arvosteltu 24.8.2018

Hotel Leonardo Da Vinci
Bellevue Sardinia Resort, Affiliated by Meliá

Bellevue Sardinia Resort, Affiliated by Meliá

4 out of 5
Località San Pietro a Mare, Valledoria, SS
Hinta on 135 € per yö ajalle 16. toukok. viiva 17. toukok.
135 €
per yö
16. toukok.–17. toukok.
Bellevue Sardinia Resort, Affiliated by Meliá sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Asinaran lahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
"Gemütliches Hotel in schöner Lage, sehr nahe am Meer. Ideal zum Entspannen !"

Arvosteltu 30.9.2024

Bellevue Sardinia Resort, Affiliated by Meliá
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Ploaghe
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.