Koko loma-asunto

Maalaistalo, jossa on uima-allas Mallorcassa, täydellinen 6 hengelle.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Maalaistalo, jossa on uima-allas Mallorcassa, täydellinen 6 hengelle. valokuvagalleria

Ulkoalueet
Ranta
Sisätilat
Huvivenesatama
Ulkoruokailutilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Port Andratx, PM
  • Place, Sa Taronja
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Port d'Andratx
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Palma de Mallorcan satama
    ‪22 min ajomatka‬
  • Airport, Palma de Mallorca (PMI)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Maalaistalo, jossa on uima-allas Mallorcassa, täydellinen 6 hengelle.

Port Andratxin perheen talo uima-altaalla.

Kaunis perhe talo, jossa on hyvä kokoinen uima-allas ja kaunis pergola-alue, jossa voit ruokailla tai rentoutua uima-altaan ja maisemapuutarhan yli.

Talossa on avoin oleskelutila, ruokailutila ja keittiö, jossa on tv ja polttava tulipalo. On kolme ilmastoitua makuuhuonetta, joista yksi on pohjakerroksessa, jossa on myös kylpyhuone suihkulla. Yläkerrassa on toinen makuuhuone, jossa on parivuode ja kolmas huone, jossa on kerrossänky (joka voidaan tarvittaessa muuttaa parivuode), nämä kaksi huonetta jakavat toisen täyden kylpyhuoneen. Talon ja pergolan välissä on puinen grillipaikka ja runsaasti puutarhoja ja ruohoa lapsille nauttimaan ja leikkimään. Tarjoamme asiakkaillemme vuodevaatteet ja pyyhkeet kylpyhuoneeseen.

Tämä on ihanteellinen loma-asunto niille, jotka haluavat rentoutua ja nauttia näkymistä puutarhaan ja maaseudulle.

Vain muutaman minuutin päässä voit nauttia monista ravintoloista, joissa on istumapaikat meren äärellä tai auringonlasku monissa kauniissa Port Andratxin kalasataman baareissa. Joka iltapäivä saapuu kalastusveneeseen päivän saalilla, sinulla on mahdollisuus tuoreelta.

Camp de Marin rannat tai Sant Telmin kirkkaat vedet ovat lähellä. Täydellinen tukikohta kauniille saarelle, jossa on Tramuntanan kaltaiset vuoret vaellukseen, retkeilijöille tai pyöräilyyn, kylien kulttuuriin, myös moniin rantoihin ja Calasiin.

Vieraile ja tutustu Palman kauneuteen sen monumenteilla ja historialla tai vain viettele uima-altaalla, jossa on maaseudunäkymät, joita ympäröivät mantelipuut.

Camp de Marin maaklubin 18 reiän golfkenttä, venematkan rannikolla ja Dragonera-saari, vuokrata vene ja viettää päivä joissakin kalasissa, joista voit löytää paljon enemmän.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Port d'Andratx. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Port d'Andratx ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Golf de Andratx
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Tennis
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalliokiipeilymahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ETV/9151, ESFCTU00000703200007497500000000000000000000ETV/91516
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Andratx Family House With Pool
Port Andratx Family Holiday House With Pool Villa
Port Andratx Family Holiday House With Pool Andraitx
Port Andratx Family Holiday House With Pool Villa Andraitx
15% OFFER BOOK NOW Port Andratx Family Holiday House with Pool

Family Country House With Pool. For Up to 6 Guests In Port D'Andratx. – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Caroline H.

Hyvää: Siisteys

Summer 2021

We had a lovely stay here in August. Villa is very comfortable, everything that we needed. Pool and garden area are fabulous. Sharon and Salvatore were really helpful with any queries we had. We didn't hire a car and it may have been better to do this as it is in between Andratx and Port D'Andratx and takes 35/40 minutes to walk to supermarket. Taxis are available but slightly takes the spontaneity out of it, not a criticism of the villa or the information we were given, just a comment. We had a lovely holiday. Many thanks
Yöpyi 14 yötä elokuussa 2021