Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Sa Coromina & Sa Estany Apartments - 12pax - 1 min to Beach and Restaurants.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Sa Coromina & Sa Estany Apartments - 12pax - 1 min to Beach and Restaurants. valokuvagalleria

Taulutelevisio
6 makuuhuonetta, työpöytä, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Taulutelevisio
Ruokailu
Hiustenkuivaaja, pyyhkeet, saippua, vessapaperi

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

6 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta280 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Cala Rajada, Illes Balears
  • Place, Son Mollin ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Cala Ratjadan satama
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Playa de Cala Gat
    ‪14 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Sa Coromina & Sa Estany Apartments - 12pax - 1 min to Beach and Restaurants.

Everything you need for a perfect vacation!

These spacious, independent apartments, one above the other—perfect for groups or families—feature air conditioning in all rooms, Wi-Fi, a Smart TV, and a fully equipped kitchen. Each one accommodates up to 6 people. They are not connected internally, but are easily accessible via the building's staircase. This is an ideal option for families or groups traveling together who want to be close, yet still enjoy their own space and privacy.

The apartments each have a surface area of ​​140 m² and are equipped with the essentials for a relaxing and restful stay. They consist of a living-dining room, 3 double bedrooms (1 suite), 2 full bathrooms, and a kitchenette.
Its excellent location puts you just steps from the beach, shops, restaurants, and entertainment areas. Enjoy maximum comfort without having to take the car.

+++ Groups of young people under 21 years of age wishing to book must do so upon request.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Son Mollin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 4 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 4 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Son Mollin ranta ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cala Agullan uimaranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Pelejä
  • Taulutelevisio ja satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 280 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ETV/15841, ESFCTU000007023000708113000000000000000000ETVP/158411

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Sa Coromina & Sa Estany Apartments - 12pax - 1 min to Beach and Restaurants. – arvostelut